Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 8:44:17

    MAXXSKATER >> To je ta zřícenina, jak jsi mi radil. Letos mám jiné naplánované cíle 😂

      NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 8:36:37

      jirisyky >> Já byl v pondělí za kolegou na Košumberku, tak pokud se Ti stýská, tak si vyraz tam na výlet. 😂

        Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 8:28:10

        MAXXSKATER >> Teď co koukám z okna při šálku kávy, tak je mrtví. Asi holky sedí u snídaně

          NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 8:26:06

          Vash >> Mám v plánu si tam udělat živý plot z nějakého mixu, zatím tam mám túje a smrčky. Bohužel to jistě ztroskotá na eventuálním předání ... 😂 Ale i tak Ti děkuju za ochotu, že jsi tím dokonce zatěžoval svou mysl. =)

            NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 8:25:01

            jirisyky >> Ahoj kamarádíčku. =) Tak už máš zvýšený provoz lázeňských rekreantek po městě konečně ? 😂

              NVash - Profil | St 20.3.2024 8:19:41

              MAXXSKATER >> No to by asi nebyl problém 😉🤫 Kolik a jakých? Teď mám borovici 😤 Možná nějaký dub.

                Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 7:48:54

                Dobré ráno, přátelé ✌️

                  NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 7:35:07

                  Vash >> Zdar politruku. =) Kdybys měl nějaké stromky navíc, tak já bych se o ně na chatě královsky staral ... 😂

                    NVash - Profil | St 20.3.2024 7:25:32

                    MAXXSKATER >> Zdar předsedo 🤘 Já už dřu 😤 100ks v zemi a 400 mi čeká 🤣💪

                      NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 7:14:26

                      sasan111 >> Tak je to správné, tak to má být !!! S moranou pryč na věčné časy a nikdy jinak - jaro sem !!! :-)

                        NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 7:13:22

                        Nazdar parto. x)

                          Nsasan111 - Profil | St 20.3.2024 6:25:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ....tož dáme kafé a jdu dřít .-))))

                            Nsasan111 - Profil | St 20.3.2024 6:13:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            schmetterling >> No, ten mesačný náskok zobůdzania prírody bol na starů figu borovů, len Jaromilové jsou spokojeni, zlá zima odišla skoro preč :-/////////

                              NVash - Profil | St 20.3.2024 5:48:17

                              brzak >> Sis na mě zased 🤔🤣🤘

                                Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 5:42:40

                                Vash >> vstávat žvejko,káva a do lesa! )))

                                  Njetam - Profil | Út 19.3.2024 19:02:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ...

                                    Nretrívr - Profil | Út 19.3.2024 17:36:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ---

                                      NMAXXSKATER - Profil | Út 19.3.2024 15:53:16

                                      No nic, mizím na firemní večírek, mějte se a zatím čabas. x)

                                        Ndravecd - Profil | Út 19.3.2024 12:31:19

                                        schmetterling >> loni bylo,jak říkám,na buchtu.do škopku sem neměl dobrých pět let.taky mám strach z toho dneska,co už když tak bude švestka

                                          NMAXXSKATER - Profil | Út 19.3.2024 12:05:38

                                          marmyš >> :-) Nemáš vůbec zač, ale ještě abys taky nadával ... :-D Alespoň v něčem jsem zase jednou první. =)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt