Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nmarmyš - Profil | Út 19.3.2024 11:32:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> Dík za přání, vážím si toho. Jsi první gratulant tady na MRKu. :-)

      NMAXXSKATER - Profil | Út 19.3.2024 11:03:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      marmyš >> Všechno nejlepší ke svátku, kouči. =)

        NMAXXSKATER - Profil | Út 19.3.2024 10:47:00

        brzak >> U Tebe to je jedno, i kdybys nebyl na rybách třeba i 6 měsíců, tak to v dalších 6 hned domasíš. 😂

          NMAXXSKATER - Profil | Út 19.3.2024 10:40:17

          Zdar skupino. x)

            Nschmetterling - Profil | Út 19.3.2024 10:11:19

            dravecd >> Minulý rok prekvapila a zarodila svojich prvých 5 marhúľ, tak dostala podmienečné odloženie výrubu na rok.

            Dnes má mrznúť ešte viac, uvidíme, čo to urobí....

              NPiskořík - Profil | Út 19.3.2024 10:01:22

              Polčis >> :o)))

                Ndravecd - Profil | Út 19.3.2024 9:54:50

                schmetterling >> u nás -3 už včera a květy zhnědly tak do 5% možná 10,fčele taky makaly tak si myslím že zatím dobré

                  Nschmetterling - Profil | Út 19.3.2024 9:14:12

                  sasan111 >> Toš u nás bolo trošku viac, ale moc temu nedávam. Holt marhulu ohrejem v údiarni :)

                    NPolčis - Profil | Út 19.3.2024 9:07:55

                    Piskořík >> Maximálně že má rolák 😁

                      NPiskořík - Profil | Út 19.3.2024 8:21:20

                      Polčis >> Ty mu věříš?....:o))

                        Nretrívr - Profil | Út 19.3.2024 8:07:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ---

                          NVash - Profil | Út 19.3.2024 7:51:43

                          sasan111 >> Jo jebat 😫 Taky mi začínají kvést a tu -3 😭

                            Nsasan111 - Profil | Út 19.3.2024 6:40:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            schmetterling >> Tož dneskaj to asi pomrzlo všecko....tuná je -4°c :-(((((((

                              Nbrzak - Profil | Po 18.3.2024 20:26:41

                              Polčis >> podle toho jak bude teplej podzim,v loni bylo dlouho teplo a pak nasadili kapry,takže jsem nechtěl,aby mě kapraři monitorovali s candátama.

                                NPolčis - Profil | Po 18.3.2024 20:21:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                brzak >> A letos budeš zase línej chytat dravce?

                                  Nbrzak - Profil | Po 18.3.2024 20:20:10

                                  Polčis >> jasný,hnízda jsou na místech.

                                    NPolčis - Profil | Po 18.3.2024 20:18:36

                                    brzak >> A hnízda už jsi hodil do vody?

                                      Nbrzak - Profil | Po 18.3.2024 20:16:12

                                      Polčis >> teď chytám na pohodu,už toho bylo dost,není potřeba aby tekla pokaždý krev,ale mám volno,tak jedu mráz nemráz,hovno doma sám.

                                        NPolčis - Profil | Po 18.3.2024 20:12:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        brzak >> Jestli to není opačně,bo si dnes nepotřísnil rolák krví 😁

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt