Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 10:28:06

    brzak >> Hele, to vem čert, je to pořád v přírodě, což je i umocněné tím, že je to chráněná krajinná oblast. =) Tyhle věci do toho všeho zmíněného zkrátka nahoře patří. x) Dříve tam rostly např. i kozáky, křemenáče, hřiby a tak dále přímo na zahrádce, ale pak byl ten trend, kdy se z různých důvodů ty stromy rušily (ona tam byla dříve za komančů povinnost mít vysázené stromy z původních druhů) ... x) Já mám kolem celého pozemku živý plot, jenom na jednom místě teďka není, protože tam došlo k revizi hranic pozemků, tak už loni jsem tam začal vysazovat už předtím zmíněné túje a smrčky. Loni jsem došel k názoru, že si tam v této řadě udělám jakýsi mix v živém plotě, jinak všude jinde mám zatím jenom buky a habry totiž. x) Tu i uvítám něco neopadavého ...

    Tak to jsi asi špatně fandil, když se člověk podíval na to konečné skóre ... Ale hokej to byl pěknej a vyrovnanej. =)

    Kost z rybích kostí si udělej na chalupě na Loučné, ať hned každý, kdo půjde okolo ví, s kým má tu čest. 😂

    To se nedá nic dělat, ale hodnoty se vytvářet musí, nejsem ženská, abych tady seděl jen pro okrasu ... 😂

      NVash - Profil | St 20.3.2024 10:20:20

      MAXXSKATER >> Já sem začal s habrem, ale ten roste moc pomalu 😕 Hale z tutoho máš za tři roky parádní plot 😉🤘 A čím víc stříháš tím je hustější 💪🤣

        Nschmetterling - Profil | St 20.3.2024 10:17:41

        sasan111 >> tož je to v řiti 🪓🪓🪓🪓

          Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 10:16:23

          MAXXSKATER >> a nedělej že vytváříš hodnoty ))))

            Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 10:12:24

            MAXXSKATER >> takovej plot z rybích kostí taky není marnej )))

              Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 10:11:15

              MAXXSKATER >> včera byl hokej,neměl jsem na to čas ani náladu.

                Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 10:09:56

                MAXXSKATER >> borovice a dub jsou topka,šišky a žaludy,budeš mít co hrabat na podzim )))

                  NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 10:08:13

                  brzak >> Že jsi se neozval včera, Ty funebráku rybích životů ? 😂 Mi připomínáš ty kecaly v parlamentu ... 😂

                    NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 10:04:21

                    Vash >> Díky za tip, zaujalo mě to, takže to musím potom prostudovat a popřemejšlím o případné objednávce. =)

                      Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 10:03:24

                      Vash >> tak to jseš ještě ohebnej jako kočka ))))

                        NVash - Profil | St 20.3.2024 10:02:09

                        brzak >> Do oběda v pohodě dvě stovečky 😝🤘 Hele za 3,5h 500ks v zemi 💪 Sem kurva rychlej 🤘😤

                          Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 10:00:31

                          Vash >> no ještě stovečku by jsi stihnul do oběda ))))

                            NVash - Profil | St 20.3.2024 9:58:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            MAXXSKATER >> No živý plot mám tuto a je to pecka. Super rychle roste 😉💪
                            https://www.zazracny-plot.cz/?gad_source=1&
                            No a já mám hotovo a valím domů 🤣😝🤘

                              Nbrzak - Profil | St 20.3.2024 9:57:02

                              MAXXSKATER >> zase tady pěkně žvejkáš,že Ty jseš zase v práci?! ))))

                                NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 9:42:13

                                jirisyky >> No, hele, dá se to, jen tam už to bude spíše na tlačení kola, protože je tam docela dost písku. :-)

                                  Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 9:20:49

                                  MAXXSKATER >> A vyplatí se tam táhnout na kole?

                                    NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 9:19:59

                                    jirisyky >> Já přímo na Košumberku zažil i jednu svatbu (ne mojí). Jasně, že je znám, párkrát jsem tam byl. =)

                                      Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 8:51:58

                                      MAXXSKATER >> Toulcovy maštale, znáš?

                                        Njirisyky - Profil | St 20.3.2024 8:51:05

                                        MAXXSKATER >> Teď nedávno na mě o tom vyskočil článek. Víceméně v tom bylo psané to, co je psané na místě. A měl jsem štěstí, byl jsem tam, úplně sám. 👍 Všichni v práci a ve škole.

                                          NMAXXSKATER - Profil | St 20.3.2024 8:45:16

                                          jirisyky >> Ano, přesně tak. 😂 Ale ten areál je tam fakt pěknej, když si člověk odmyslí ty všudypřítomné pajdy ...

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt