Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

draveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    brzak - Profil | Po 18.3.2024 20:11:37

    Polčis >> jeď jeď,já už jedu druhou stránku v ůlovkáči )))

      brzak - Profil | Po 18.3.2024 20:09:48

      Polčis >> jseš podrážděnej a basta,hotovo zameteno říkám já )))

        Polčis - Profil | Po 18.3.2024 20:07:28

        brzak >> Už kuju pikle na příští týden, dám možná dvoudenní lof 😉

          Polčis - Profil | Po 18.3.2024 20:06:44

          brzak >> Jsem naprosto v klidu,v práci mně nikdo nenasral a mrk mně nechává klidným 😉

            brzak - Profil | Po 18.3.2024 20:01:27

            Polčis >> tak jseš podrážděnej z toho že jsi nepožil )))

              Polčis - Profil | Po 18.3.2024 19:59:48

              brzak >> Láhev jamesona byla včera,dnes ani kvapka.
              Piju teď jen v neděli,abych ty pondělky v práci lépe snášel 😁

                brzak - Profil | Po 18.3.2024 19:58:40

                Sharry >> přesně můj vkus.

                  brzak - Profil | Po 18.3.2024 19:57:48

                  Polčis >> Ty jseš dneska nějak v ráži gaučáku,to už jsi dost upil ne? )))

                    Sharry - Profil | Po 18.3.2024 19:55:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dneska jsem byl pro hacky a krmitko a 5 stovek v hajzlu.., kuwa.., co se to robi 😂😂

                      Polčis - Profil | Po 18.3.2024 19:52:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      brzak >> Neuváděj to na mráz hovnochyte 😁

                        Polčis - Profil | Po 18.3.2024 19:48:11

                        Sharry >> Já tam byl jednou v životě,v centru a bylo to v listopadu,tak si to pamatuju.
                        Ale možná jsi to nebyl ty, nevím....to až podle té fotky z Olešné jsem si říkal.

                          brzak - Profil | Po 18.3.2024 19:46:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Mráz to zasek,jen bílá kousala.

                            brzak - Profil | Po 18.3.2024 19:45:07

                            Polčis >> 8 dní v práci gaučáku,dnes jsem byl ale mrzlo takže bez kapra,jen mrda cejnů.

                              Sharry - Profil | Po 18.3.2024 19:44:31

                              Polčis >>
                              tak možné to je.., od Ledna do Brezna tam chodim pomerne casto kazdy rok..

                                Polčis - Profil | Po 18.3.2024 19:42:27

                                brzak >> Dlouho jsi nedal rybu sem,jsi zase zgaučovatěl nějak 😁

                                  brzak - Profil | Po 18.3.2024 19:40:52

                                  Polčis >> tak to už chápu )))

                                    Polčis - Profil | Po 18.3.2024 19:40:09

                                    brzak >> Osmý den v práci roláku 😁
                                    Ještě tři dny před sebou a potom volníčko do 2.4👌

                                      brzak - Profil | Po 18.3.2024 19:39:10

                                      Polčis >> pěkně tady plkáte gaučáci )))

                                        ŠUKI - Profil | Po 18.3.2024 19:39:06

                                        Polčis >> Uvidíme jaký bude nápor....

                                          Polčis - Profil | Po 18.3.2024 19:38:48

                                          Sharry >> Já už tě podle ksichtu tuším taky jednou potkal na Ostravici😁

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt