Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NPolčis - Profil | Po 18.3.2024 19:36:44

    ŠUKI >> Tak polštář pod hlavu a dobrou noc 😜

      NSharry - Profil | Po 18.3.2024 19:29:22

      Polčis >>
      jo takjle.., toz my byli pod drobnohledem 😝🙈🙈

        NSharry - Profil | Po 18.3.2024 19:28:46

        ŠUKI >>
        kurde.., tak co je nestavil polknout.. 😂😂
        my se sice nezname, ale to prece nicemu nevadi 😂

          NŠUKI - Profil | Po 18.3.2024 19:26:05

          Polčis >> Furt budu chlastat..... jsem v pracovním procesu.

            NVash - Profil | Po 18.3.2024 19:22:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Něco do skoku 🤘😤 A já jdu pít 🥃🤣
            https://m.youtube.com/watch?v=aZUb-V8I8GM&pp=ygUPVmlzaW9uIGRheXMgb2xk

              NPolčis - Profil | Po 18.3.2024 19:20:45

              ŠUKI >> Sem předpokládal, že sedíš v knajpě 😁

                NŠUKI - Profil | Po 18.3.2024 19:18:31

                Polčis >> Tebe se nikdo neptal, tak mlč 🤫🤣

                  NŠUKI - Profil | Po 18.3.2024 19:17:42

                  Sharry >> Asi 100 metrů od vás...

                    NPolčis - Profil | Po 18.3.2024 19:17:19

                    Sharry >> Prý kousek od vás.

                      NSharry - Profil | Po 18.3.2024 19:12:07

                      ŠUKI >>
                      ty podluchej.., uz vcera jsem se te chtel zeptat.., smajk tam nekde byl? chytal? 🤔🤔

                        NSharry - Profil | Po 18.3.2024 17:39:42

                        retrívr >>
                        🤣🤣 tak to ho bude srát do konce života!! 🤣😂
                        chudák on...

                          NVash - Profil | Po 18.3.2024 17:33:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          retrívr >> Kurva taky mám velkou vanu 🤤 No, ale ani jedno se mi nepoštěstilo 🤣🤘

                            Nretrívr - Profil | Po 18.3.2024 17:22:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ---

                              NVash - Profil | Po 18.3.2024 11:43:50

                              brzak >> Dávno doma 😝 Vezu auto do nemocnice 😉🤘

                                NWorm - Profil | Po 18.3.2024 11:38:22

                                brzak >> A ty běž..... zase už něco dělat :o)

                                  Nbrzak - Profil | Po 18.3.2024 11:10:53

                                  Vash >> už to ukonči,je čas na oběd a kávu ))))

                                    NVash - Profil | Po 18.3.2024 5:43:47

                                    brzak >> Nedělej problémy 😝🤣🤘

                                      Nbrzak - Profil | Po 18.3.2024 4:52:12

                                      Vash >> vstávat zahradníku ))))

                                        NŠUKI - Profil | Ne 17.3.2024 21:11:55

                                        Vash >> Přece nebudu PRAŽÁK nebo BRŇÁK 🤭🤫

                                          Nbrzak - Profil | Ne 17.3.2024 21:09:26

                                          ŠUKI >> Ty jses určitě vrátil z knajpy,přiznej barvu ))))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt