Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NŠUKI - Profil | Ne 17.3.2024 21:08:17

    Sharry >> Já raději velká prsa, takže XXL... a ticho, jdu spát 😉

      NVash - Profil | Ne 17.3.2024 21:06:49

      Sharry >> Tak chachar 😤💪🤘🤣

        NŠUKI - Profil | Ne 17.3.2024 21:06:46

        Sharry >> Hej, tys jsis určitě místo sexu s robkou otevřel další láhev.... 🤗

          NSharry - Profil | Ne 17.3.2024 21:02:27

          Vash >>
          Šuki je atlet.., ten jedině XS ...😂😂

            NVash - Profil | Ne 17.3.2024 21:00:31

            ŠUKI >> Musel bys na sobě mít bundu S a maskáč 🤣🤘😤

              Nbrzak - Profil | Ne 17.3.2024 20:54:30

              ŠUKI >> jseš plachej jo? )))

                NŠUKI - Profil | Ne 17.3.2024 20:48:16

                draveček >> A já svoje selfie tady nedám 🤣 stačí to vás dvou 😜

                  NVash - Profil | Ne 17.3.2024 20:45:20

                  brzak >> No nevím 🤔 bál bych se, že se rozpadne 😆😤🤘

                    Nretrívr - Profil | Ne 17.3.2024 20:27:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ---

                      Nbrzak - Profil | Ne 17.3.2024 20:11:19

                      Vash >> já bych ji ale krocnul ruce neruce,Ty ne? )))

                        Njirisyky - Profil | Ne 17.3.2024 20:11:13

                        Vash >> Podívej se na Sharryho, když se natočí, tak se také schová za párátko. 😂😂

                          NVash - Profil | Ne 17.3.2024 20:07:12

                          jirisyky >> Dyk má ruce jak nateklý nitě 😆🤘

                            Njirisyky - Profil | Ne 17.3.2024 19:50:26

                            Vash >> To se zdá, je špatně natočená 😂

                              Ndraveček - Profil | Ne 17.3.2024 18:59:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sharry >> tak to jsi moc hodny,ted to tu hyzdime,dva😁😁😁

                                NVash - Profil | Ne 17.3.2024 18:40:43

                                jirisyky >> Nějaká pohublá holka 🤔🙄

                                  Njirisyky - Profil | Ne 17.3.2024 18:34:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hned bych si šel zaplavat do bazénu

                                    NSharry - Profil | Ne 17.3.2024 17:23:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    draveček >>
                                    musím tu dát i ten tvůj xicht..😜🙈, ať to tu nehyzdím jen já 😂😇😇😇

                                      NLutra - Profil | Ne 17.3.2024 17:21:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ŠUKI >> To by nemuselo dopadnout dobře. Příjde takhle v úterý po ránu dědek k doktorovi a povídá: doktore něco je špatně, já nebyl od soboty na malé. Dědku honem kalhoty dolů, doktor zkoumá a povídá: dědku vždyť vy na něm máte uzel. Dědek se plácne dlaní do čela a povídá, já vůl v sobotu zapomněl koupit chleba.

                                        NSharry - Profil | Ne 17.3.2024 15:46:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        rano na Brušperku 😄😉
                                        bylo to jen o cejnkach... a byla to neskutecna slabota 😆🤣, jenom rohlicek bodoval..

                                          NSharry - Profil | Ne 17.3.2024 15:42:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          dnešní Olešná 😄😉

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt