Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NVash - Profil | Ne 21.1.2024 17:35:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    brzak >> Tak gaučáku i my umíme masařit 😤🤘 Akorád vše jsou soukromé revíry s režimem, chyť a sněz 😉😆 A taky zaplať 🤣💲

      NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 17:16:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Petr64 >>
      kurnik..., dnes jsem k vode nesel.., tak jsem zrobil alespon jakusi antenku na splavek 😂

        Npoky82 - Profil | Ne 21.1.2024 16:21:23

        Petr64 >> Hele, jelec nema horni miru co. 😁

          Nbrzak - Profil | Ne 21.1.2024 14:57:37

          Vash >> už se klepu nedočkavostí😀

            NVash - Profil | Ne 21.1.2024 13:25:36

            brzak >> Čtu a lemtám čaj 😤 Venku kosa tak se zahřejvám na zítra 😉🤣 Večer až zapnu komp ti sem hodím pořádnou masařskou fotku. Gaučáku amatére 🤘😝😆

              Nbrzak - Profil | Ne 21.1.2024 13:14:12

              Vash >> tak co Ty vrahu děláš?😀

                Nbrzak - Profil | Ne 21.1.2024 13:11:42

                Worm >> tak to prostě je a říkej si co chceš,víkend mám ranní takže na pivu jsem nebyl.

                  NVash - Profil | Ne 21.1.2024 12:32:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Njetam - Profil | Ne 21.1.2024 12:05:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ...

                      NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 11:00:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      lehke "nakouknutí " pod poklicku..😂😂 a trochu tajne ingredience nakonec... a vo-a-la ??! .., a je 😂😂😂

                        NPetr64 - Profil | Ne 21.1.2024 10:46:24

                        Worm >> Od tý doby co vymysleli google se rozum nepoužívá. Vidím to kolem sebe dnes a denně.

                          NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 10:41:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          venku zima !! .., je treba robit neco rozumneho a uzitecneho 😂😇
                          svaracek.. ( nemam koreni, tak jsem tam mrdnul sacky s drcenym korenim na svarak )😄
                          a prubnem jakesi vino, ktere neznam 😝😝

                            NVash - Profil | Ne 21.1.2024 9:59:33

                            Worm >> Což lovci, ale i rybníkáři 😕 Mám tu v okolí dost chovných rybníků, kde bejvala krásně čistá voda. A to i když byli plný ryb ještě se tam chovali kachny. Teď je to močka, kam bych nevlezl. Ryba z tama musí chutnat skvěle 🤣

                              NWorm - Profil | Ne 21.1.2024 9:34:37

                              Petr64 >> Bohužel, lovci pupíků na tohle nechtějí slyšet.....zdravý rozum jde stranou.👎

                                NWorm - Profil | Ne 21.1.2024 9:32:36

                                brzak >> Seděls včera na pivu? Ty z toho kapřího života děláš úplně kroužek filatelistů.....předávání zkušeností apd😆😆😆 Kaprů je prostě zbytečně moc,což je občas i dobře, protože se zasytí masařky a dají pokoj rybám, kterých je málo a chytat blbou, tlustou,věčně hladovou rybu...je prostě pohodlnější 😏

                                  NWorm - Profil | Ne 21.1.2024 9:26:24

                                  sasan111 >> Ano....svět kolem nás je malej.On mi tenkrát říkal, že není zdejší....protože jsem se ho ptal na pana Sýkoru, u kterého jsem byl 2x ve sklepě o kus výše ...
                                  Dokonce mi ukazoval, jak u nich cca před 3 roky motala bouře a všechno šlo do kopru......pak se s náma rozdělil o chleba se škvarkovou pomazánkou..... my pak hodili láhve do batohu,skočili na kola a jeli zpátky 😄

                                    NŠUKI - Profil | Ne 21.1.2024 8:12:17

                                    Sharry >> Jasně, bo zítra až noční... 🤗

                                      NPetr64 - Profil | Ne 21.1.2024 8:06:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      brzak >> Jednou za čas by měli povolit jejich odlov. Pěknej,relativně novej rybník a už tam nikdy nebude čistá voda díky neustálýmu přerývání dna.

                                        NPetr64 - Profil | Ne 21.1.2024 7:59:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        poky82 >> Spíš to vypadá, že se snažej co nejrychleji natáhnout nad 65 a proto vypadají jak jelci.😁

                                          NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 6:40:14

                                          sasan111 >> 😂😂

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt