Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 6:39:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    sasan111 >>
    toto je motivacni..., prace motivuje max Petra 😂😂

      Nsasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 6:39:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Sharry >> Večér sa budete chystat do fachy na pondzelok, tož žádné fíčoviny !!!! :-)))))))))

        Nsasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 6:33:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jedna motivační na pracovní nedělu :-))))
        Krásný den všem :-))))))
        https://www.youtube.com/watch?v=2MPQQNmug4Q

          NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 6:31:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          😉

            NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 6:29:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            😇😇

              NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 6:29:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              😂 pohodovvé ráno všem

                NSharry - Profil | Ne 21.1.2024 6:04:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vash >>
                jen bacha na to " co" chlastas 😂😂

                  NVash - Profil | So 20.1.2024 22:41:24

                  brzak >> Dávno chlastám 😉🥃🤘😤

                    Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 22:38:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dobrou noc, kecky :-))))

                      Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 22:23:14

                      Worm >> Týýý jo, svět je malej :-))))))
                      Aleš je z Blatnice a v Plžách má pronajatý sklep skrz kšeft, je to spolužák manželky a jsme stejný ročník...to víno bylo z Blatnice :-)))))))

                        Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 21:52:01

                        Polčis >> jsem jak fotbalovej trenér Straka,ten to taky žere,to si piš že jim rozumím,chceš-li je úspěšně loviti,potom musíš jejich život řádně sdíleti )))

                          NPolčis - Profil | So 20.1.2024 21:35:45

                          brzak >> Ty tomu kapřímu myšlení musíš rozumět po těch tunách co jsi strávil 😁

                            Npoky82 - Profil | So 20.1.2024 21:07:21

                            Petr64 >> Jenomže u nás kapři dorůstají jen do 64 cm. Pak přestávají růst.

                              Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 21:04:21

                              Petr64 >> každá voda potřebuje mít ty svoje otrkaný chytrý domorodce,na ně se potom váže nezkušená násada která přežije první nápory lovců,přijde mě to,že si předají zkušenosti a poté se zdržují hlavně tam,kde se člověk ani nedostane k lovu a nabírají další a další.

                                NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 20:41:11

                                brzak >> Tak já prasečkiny pouštim všechny,pokud někdo (třeba tchyně) nemá zájem. Já jen, že tenhle domov kapřích důchodců se hodí jen na pár revírů. Jinde kurví vodu.

                                  Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 20:25:47

                                  Vash >> to ještě kucháš kormoráne? )))

                                    Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 20:18:58

                                    Petr64 >> hele to mě asi nevadí,nad 60 už stejně pouštím,to už je škoda zabít kvůli masu.

                                      NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 20:16:35

                                      Polčis >> Neříkám tak,ani tak. 40ks ušlechtilejch za sezonu nevezmu,ale cítím se omezenej.🤔

                                        NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 20:15:09

                                        brzak >> U vas zase máte tu nepochopitelnoou K65 v každé louži. Každá ús má svý mouchy,u nás máme třeba jen jednoho kapra na den.

                                          Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 20:10:48

                                          Polčis >> rozumný je,nechat to tak,jak je to u nás,tudíž neomezeně ))))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt