Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

draveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Vash - Profil | Ne 21.1.2024 21:16:55

    ŠUKI >> Některé věci zaplatit nejdou 😉🤣🤘

      sasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 21:15:43

      ŠUKI >> ...co nám lezeš do snu, otrapo !!!! :-))))))))))))

        sasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 21:14:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Sharry >> ...a tento sličný úsměv posílám v kraj razovity :-)))))

        Dobrů noc všeckým od Aše až po Jablunkov :-))))))))))

          ŠUKI - Profil | Ne 21.1.2024 21:11:37

          Vash >> To by BRZÁK nezaplatil, on si raději nechá zaplatit...... 🤭🤫

          Noty jsou drahé... 🤣

            sasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 20:58:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vash >> Idu pomalu dřimkat, venku se rozfoukal vichr, zitra má fučat a večer prý ledovka...v Čechách už přes den, tož zitra si mimo Štýlku nabrus aj brusle :-))))))

              Vash - Profil | Ne 21.1.2024 20:52:29

              sasan111 >> Představ si vlka vyjícího na měsíc 🤣🤤😍🤗😋 Atd.....

                sasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 20:50:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vash >> Každá prskavka jednou zhasne :-))))))

                  Vash - Profil | Ne 21.1.2024 20:46:16

                  sasan111 >> A to soudíš dle teho, že nemá prachy na podprdu 🤔🤣😝🤘 Já dnes srším 😤

                    sasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 20:38:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Táto děvčica mosí byt jistoistě z Moravy :-))))))

                      sasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 20:17:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Sharry >> Zakladni kategorie vina mame tyto :
                      1. Dá se :-)))))))
                      2. Dá se svařit :-///
                      3. Nedá se :-(((((( ......dá se Pražákom !!! :-))))))

                        Sharry - Profil | Ne 21.1.2024 20:05:26

                        Worm >>
                        normaaalka 😉👍
                        svaracek, trochu rumu a jebnes do toho kolecko citronu..😊 Tak to dela tchan a je to pohoda..

                        Ikdyz, on dela svarak z levnych vin.., ja do svaraku davam pozdni sber s privlastkem.. Mi je jedno, co svarim, ale nesmi to byt "čučo" 😂😂

                          sasan111 - Profil | Ne 21.1.2024 19:58:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Worm >> Svařený jabčák alias čučo s rumem= letecký čaj !!! :-)))))))
                          Čučo s alpou francovkou= Alpský ryzlink :-)))))
                          ....jóóó ta vojna byla přínosná :-)))))

                            Worm - Profil | Ne 21.1.2024 19:37:26

                            Sharry >> Zajímavá kombinace👍😃

                              Sharry - Profil | Ne 21.1.2024 19:28:41

                              Worm >>
                              trochu..😂

                                retrívr - Profil | Ne 21.1.2024 18:39:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                --

                                  Vash - Profil | Ne 21.1.2024 18:22:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Sharry >> @Worm - Jo tu sem vybral speciálně 😉🤣 Kde sou ty časy... 😩 V zimě led, téměř každý víkend na dírkách 🎣🥶 No prdel byla 😤 Sou to roky kolem 2012 To tu byla dírkařských revírů víc 😕 Spousta hlášek zlidovělo 😆 Jako když týpkovi bralo on si byl pro klobásu a kolega na něj křičí máš záběr. On na to tak to sekni. A ten druhej nebudu tě okrádat o rybářský zážitek. A koukal jak prut jede pomalu do dírky 🤣
                                  Jo alkohol tekl proudem.... To si šel jeden pro pivo a kamarádi mu na háček napíchli klobásu. Ta prdel, když jí zdolal 👍🤣
                                  Krásný časy, krásný 🤩

                                    Worm - Profil | Ne 21.1.2024 18:14:22

                                    Sharry >> Přidal jsi do svařáku ještě rumové volty?😁

                                      Worm - Profil | Ne 21.1.2024 18:13:09

                                      brzak >> Není......v rybí říši se obvykle drží spolu podobné ročníky, protože mají v každém věku specifické nároky na stravu apd.....to jsi četl asi pohádku o dědovi kaprovi a jeho potěrátkách.....ne?😁

                                        Worm - Profil | Ne 21.1.2024 18:10:34

                                        Vash >> Tvl....ta tonfa😆😆😆

                                          Sharry - Profil | Ne 21.1.2024 17:43:24

                                          Vash >>
                                          do uzacku ideal...

                                          to " bacátko" urcene na gumo-léčbu v 80-90tkach se mi libi 😂😂

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt