Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NPolčis - Profil | So 20.1.2024 20:06:26

    Petr64 >> Já to beru jako rozumné těch našich 40.
    I tak je to levné maso, pokud budu brzit co se dá.

      NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 19:33:54

      Polčis >> U nás zkoušeli limit 20ks a po dvou letech to zrušili.

        NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 19:32:46

        Worm >> Jak nemám v krabici 180 forpasů,jsem u vody nervní. Někdy nosím v brašně i 3 krabice.😉

          NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 19:30:31

          Sharry >> No. Snad sis všiml na Vrabčákovi Ve dvoře,že když jím,tak ani nepiju.😁

            NPolčis - Profil | So 20.1.2024 19:28:35

            ŠUKI >> Nepruď dědku 😜Ale při betonáži sem se trošku cinknul... přeci jenom je to třeba zrobit rovně!!

              NPolčis - Profil | So 20.1.2024 19:26:04

              Petr64 >> U nás máme limit 40 ušlechtilých ryb na povolenku,max.4 týdně nebo 10 měsíčně.
              Potom buď zaplatíš novou,nebo končíš.Po zapsané 40cáté rybě nemůžeš lovit.

                NWorm - Profil | So 20.1.2024 19:18:26

                Petr64 >> Ještě ,že jsem línej jaxvině.....vázat nápřed forpasy.....potom ovšem nedávám, když to musím vázat na fleku. Zítra to snad už tady půjde. 😆

                  NSharry - Profil | So 20.1.2024 19:17:55

                  Petr64 >>
                  jaaa to tušil 🤣😝🙉

                    NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 19:10:27

                    Sharry >> Hele. Piju na chuť, takže chlast se dá v pohodě nafotit. Žeru na hlad,takže není na nějaký ptákoviny s foťákem čas.😉🤣🤣🤣

                      NSharry - Profil | So 20.1.2024 19:04:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      😂😂

                        NSharry - Profil | So 20.1.2024 19:03:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        😂

                          NSharry - Profil | So 20.1.2024 19:03:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          😃

                            NSharry - Profil | So 20.1.2024 19:03:13

                            Petr64 >>
                            posli pak i par fotek z pripravy a degustace... Jinak te ceka druhy pojeb tady u nas 😂😂, ze ses nepodelil 😇🙈

                              NŠUKI - Profil | So 20.1.2024 18:28:01

                              Polčis >> Letos? V poledne a už ožratý 🤣

                                NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 18:20:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jdu chystat forpasy na ostrý. Dneska jsem se před robou prokecl o včerejších rybách a hned jsem obdržel pojeb,že jsem nedonesl žádnou ostrou na grill. V tejdnu budu brzákovat.😉

                                  NWorm - Profil | So 20.1.2024 17:41:52

                                  sasan111 >> To budu asi muset napsat do novin nebo co 😃
                                  Ale je legrace, když člověk potom potká někoho o spousty kilometrů dál a poví mu,kde má sklep.Vloni se mi stalo,že jsem na jednom rautu v Hradci Králové pil víno a chlap mi byl povědomej.....Tak jsem se ho zeptal,jestli nemá sklep v Plžích....první od pódia z kopce a trochu jsem ho asi překvapil....Aleš Ratajský se myslím jmenuje....stavoval jsem se tam kdysi kouknout,jak to tam vypadá za střízliva a dal si u něj pár sklenek a nakoupil nějaké láhve na zpáteční cestu do Lanžhota😁

                                    Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 17:29:18

                                    Worm >> Ano, vyhráváš zlatého bludišťáka :-))))))))

                                      NWorm - Profil | So 20.1.2024 17:23:41

                                      sasan111 >> To jsem si jen tipnul.....za Velehradem je vidět Buchlov😃Krásná krajina,vloni jsem tam taky pár dní pobyl....ale spíše u Buchlovic a pak směr Bzenec....

                                        Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 17:18:05

                                        Worm >> Jojo, dá se to tak říct :-)))
                                        Velehradské vinice :-)))) https://www.velehradskevinice.cz/

                                          NWorm - Profil | So 20.1.2024 17:07:52

                                          sasan111 >> Vinice.....někde u Jalubí?....u vysílače? 🙃

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt