Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 16:51:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tož takový výhled mám při práci....kdo pozná kde to je ????😇😇😊😎

      NVash - Profil | So 20.1.2024 15:17:25

      brzak >> Sorry jako 🤣 No chybělo mi jich ještě deset do objednávky 😕 Mohl sem dokoupit, ale to se mi nechtělo 🤘😤

        NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 15:10:58

        Vash >> No tvl. Kdybych byl rybožrout,docela bych se bavil při tom,jak by se mi rs snažila spočítat,jestli jsem v místním ús náhodou nepřekročil limit.😁

          Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 15:08:46

          Vash >> zklamal jsi mě,měl jsem o Tobě lepší mínění😀

            NVash - Profil | So 20.1.2024 15:03:11

            Petr64 >> Limitu 😉 Tady taky máme 50ks ušlechtilý ryby a pak nová povolenka 🤘

              NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 14:45:56

              Polčis >> Proč novou povolenku? Kvůli vyčerpanýmu limitu,nebo popsanýmu docházkáči?

                Nschmetterling - Profil | So 20.1.2024 14:30:53

                Polčis >> a nasadový kapor nie je konzumný brojler, čo musí ísť von? :)

                  NPolčis - Profil | So 20.1.2024 14:04:29

                  brzak >> Ti to musime cpát do hlavy, ať ti to tam zakoření 🤣

                    Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 13:55:59

                    Polčis >> to jsou pořád nějaký obhajoby a vysvětlování,to už si můžete všichni odpustit 😀💪

                      NPolčis - Profil | So 20.1.2024 12:57:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      brzak >>Lubo,letos sem se víc pověnoval i feederu a kdybych masil,tak v půlce sezóny si můžu jít koupit novou povolenku.Candáti taky letos taky dobrý, takže dvě povolenky bych zaplnil povolenými 40 ks s přehledem.Otázka je, proč?? Chodím si k vodě odpočinout i když stát do půlnoci ve vodě a mrskat gumu je dřina...ale hlava je vyčištěná.To je to proč chytám ryby.

                        Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 12:51:07

                        Je vidět,že ta masařina ve vás obou dříme ale není to svazovka,tam chytaj skuteční borci😀💪

                          NVash - Profil | So 20.1.2024 12:46:24

                          brzak >> Nic moc 😕 Rekord mám 65ks 😤🤘🤣

                            NPolčis - Profil | So 20.1.2024 12:44:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            brzak >> Masařka jsi ty 🤣Tohle vše jsou konzumní brojleři co musí ven 😁

                              Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 12:38:04

                              Vash >> ty pičo Ty jseš masařka 😀👍

                                NVash - Profil | So 20.1.2024 12:02:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                brzak >> Už konec, chytá se jen do 12h 😕 No pár kousků se povedlo 🤣🎣🤘

                                  Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 12:01:01

                                  Vash >> ještě nemáš plnej kbelík srabe?😀

                                    Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 11:17:00

                                    Vash >> pěkně Vashákuješ,budou sivení hody,hele nebuď nenažranej 😀

                                      NVash - Profil | So 20.1.2024 11:11:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      brzak >> Berou jen siveni 😉🤘 Už se to plní 🤣

                                        NPetr64 - Profil | So 20.1.2024 10:30:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Filetovat ryby mi moc nejde,ale káble vykostím precizně.😉🤣🤣
                                        Zase pár kousků na zpracování.

                                          Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 10:14:01

                                          Vash >> ještě přidej dva duháky😀

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt