Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 10:13:02

    Vash >> ještě nám pak přiznej barvu kolik jsi za ně vylepil?👌

      NWorm - Profil | So 20.1.2024 10:05:58

      brzak >> Jaké hovádko...tyhle ryby jsou k tomu přímo určeny....hned bych taky zajel👍

        NWorm - Profil | So 20.1.2024 10:04:29

        schmetterling >> Já tam v životě nebyl.....to je jen taková bezvýznamná ukázka možností dnešní doby...Kdy stačí fotka a trochu uvažování a než se člověk naděje, chodí tam kvanta lidí. Podle stínů je i přibližné vidět, že to fotil autenticky s dobou postování.Svratka tam teče skoro přesně na jih a stíny jdou k vodě, což znamená, že to bylo dopoledne s ohledem k focení na levém břehu 🙃

          Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 10:03:34

          Vash >> ty hovádko 😀💪👍

            NVash - Profil | So 20.1.2024 8:54:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            brzak >> Zatím tak 🤣😉🤘

              NPolčis - Profil | So 20.1.2024 8:47:52

              brzak >> Není pravda,duháka chová a tře doma známý bez nějakých velkých nákladů ve větší garáži,zkus tohle z candátem 😉

                Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 8:34:21

                Polčis >> ryba jako ryba,nedělej v tom vyjímky😀

                  NPolčis - Profil | So 20.1.2024 8:21:08

                  brzak >> Nad duhákem nikdo brečet nebude.

                    Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 8:08:02

                    Vash >> Tak vytvoř novej termín-Vashákovat,chci vidět foto s pěti duhákama na ledu😀💪

                      NVash - Profil | So 20.1.2024 7:14:41

                      brzak >> To nehrozí 😉 Termín zbrzákovat je už zabranej 🤣🤘

                        Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 7:13:07

                        Vash >> Ale já jo,polezeš mě do zelí😀💪

                          NVash - Profil | So 20.1.2024 7:05:50

                          brzak >> Nemám s tím problém 🤣🤘😤

                            Nbrzak - Profil | So 20.1.2024 6:53:49

                            Vash >> nic vole nefoť nebo z Tebe udělají taky masařku😀

                              NVash - Profil | So 20.1.2024 5:59:22

                              MAXXSKATER >> Už sem tam kdysi dával fotku z dírek 🤣 Hodně lidem se líbila 😤🤘 Se koukni do mých fotek 🤣😉😆

                                Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 5:58:53

                                Vash >> Tak ať se daří ďórkaři !!! .-))))...jdu dřít, po neděli zas nevyzpytatelné počasí a 2x zubařka :-///

                                  NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 5:58:08

                                  Tak jo, mějte se a zatím čus. x)

                                    NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 5:57:21

                                    Vash >> :-))) Já si rezervuji "líbí", i kdybys tam měl dát pstruha na grilu, ze kterého by někomu prdla cévka. =D

                                      Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 5:57:14

                                      MAXXSKATER >> To su klidný, taký kavalír jak su já néjni od Hodonína po Uh. Hradiště !!!! :-))))))))

                                        NVash - Profil | So 20.1.2024 5:56:20

                                        MAXXSKATER >> Dík 😉 Musím trocha popíchnout v ML 🤣🤘😤

                                          NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 5:54:31

                                          Vash >> Není vůbec zač, o mne je známo, že jsem velice kolegiálně založen - na to je spolehnutí jako na 100 Brzákových kaprů v povolence. :-))) Tak ať ty tečkované potvory berou. =) Na fotky se pak rád MRKnu. :-P

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt