Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 5:53:21

    sasan111 >> :-))) Tady nejde o vysazené kapry, aby jsi se bál, že Ti je tam Brzák vybere. =D Nevěš hlavu. :-)))

      NVash - Profil | So 20.1.2024 5:53:11

      MAXXSKATER >> Dík předsedo 🤘 Já leju kávu, hltám nikotin a za chvíli jedu brzit pstruzi na díry 😤 To budou fotky 🤣

        Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 5:51:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        MAXXSKATER >> .....psssst, nepřítel naslouchá :-))))))))
        Ty už si zapomněl, co se říká vo zvědavejch a stáří ??? :-)))))))))

          NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 5:47:50

          sasan111 >> No a jak Ty to víš, prosím Tebe, že to není pravá zrzečka ? :-))) Jsi prováděl pracovní inspekci ? :-P

            Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 5:46:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vash >> Tak a včil si ty poslední vyměňte s přecedó :-)))))
            P.S. Ta druhá dělá ve vinicích s náma...není pravá zrzka ale nahoře notně obdařená...psssst !!! :-)))))))

              NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 5:45:03

              sasan111 >> :-))) Naším psem bych chtěl bejt taky, ale jinak být tím vodařem by Tě velice rychle přešlo ... :-D Ti nemají chleba nejen pěkně tvrdý, ale i mokrý ... :-D Tu zrzečku Vashovi samozřejmě kolegiálně věnuji. :-)))

                Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 5:40:54

                MAXXSKATER >> V příštím životě chcu byt vodařem v Chrudimi nebo naším psem Bundášem :-)))))))

                  Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 5:39:43

                  Vash >> ...tak si tu poslední odstřihni, přeceda se mine a promine :-))))))

                    NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 5:39:01

                    sasan111 >> :-))) Já teda určitě ne, běžím si na chvíli schrupnout a tak v 11 půjdu na oslavu - pratchán má 80. =)

                      NVash - Profil | So 20.1.2024 5:37:35

                      sasan111 >> Jako a mě zrzečky nic 😕😝🤘

                        Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 5:31:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        MAXXSKATER >> Tož právě zahajuju pracovní wíkend, kdo se přidá....a nehlaste sa všecíííí :-))))))))))

                          NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 4:10:40

                          Dobré ráno všem.

                            NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 0:23:56

                            Dobrou noc všem. x)

                              Nsasan111 - Profil | So 20.1.2024 0:04:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ŠUKI >> Hej chachare razovity, strážiš valcovňu ??? :-))))))))))))))

                                NMAXXSKATER - Profil | So 20.1.2024 0:01:49

                                sasan111 >> :-))) Člověče, jak jsem měl tu stránku narolovanou, tak to vypadalo, že ta holčína nahoře je nějaký velký hřib. :-D To mi je jasné, že Ty bys furt něco nasával ... :-))) Určitě nejraději vínko z domácí produkce. ;-D

                                  Nsasan111 - Profil | Pá 19.1.2024 23:55:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  :-)))))))))

                                    Nsasan111 - Profil | Pá 19.1.2024 23:24:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    MAXXSKATER >> Já nésu zvědavé, jen nasávám informácie !!! :-)))))))
                                    ....a nebuď drzej, mladej !!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))

                                      Nsasan111 - Profil | Pá 19.1.2024 23:20:16

                                      Vash >> Měl sis poposednout, to sis asi seděl na vedení !!! :-)))))))
                                      .....není zač..... :-))))))

                                        NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 22:41:19

                                        Vash >> :-))) Jo, tohle se Martinovi fakt povedlo ... :-D Teď už mu můžeme říkat nejen Brzák, ale i Brak ... :-D

                                          NVash - Profil | Pá 19.1.2024 22:14:21

                                          MAXXSKATER >> Chvíli mi trvala než sem to pobral 🤣 Ale pak sem se dost bavil 👍🤘😤 Vedoucí pobavil 😲

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt