Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nschmetterling - Profil | Pá 19.1.2024 21:19:00

    Worm >> ja poznám len splavy v Brodskom a 2 splavy v Kútoch :)

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 21:02:56

      brzak >> Myslel jsem Jirku, co sem chodil ještě nedávno do diskuze. To byla jeho slova o tom přehledu.

        Nbrzak - Profil | Pá 19.1.2024 20:57:05

        MAXXSKATER >> jakej Jirka,Martin ne?

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 20:16:13

          brzak >> :-))) Jak to komentoval Jirka, tak je vidět, že i pan nejvyšší má přehled o Tvém Brzákování ... :-D

            Nbrzak - Profil | Pá 19.1.2024 20:10:03

            MAXXSKATER >> to jo,byla prdel,ale teda zrovna od něj bych to nečekal

              NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 20:04:27

              brzak >> Já to do TOPu nedal, Ty jedna ploštice. :-))) Každopádně Martinovi se to povedlo, to nelze popřít. =)

                Nbrzak - Profil | Pá 19.1.2024 19:59:13

                MAXXSKATER >> ty štěnice,sbíráš palce na můj účet jo? )))

                  NPetr64 - Profil | Pá 19.1.2024 19:55:22

                  timb >> Byla nula a když vylezl z mraků mozol,byla teplota lehce v plusu.

                    Ntimb - Profil | Pá 19.1.2024 18:52:50

                    Petr64 >> U vás nemrzlo?

                      NPetr64 - Profil | Pá 19.1.2024 18:49:58

                      Worm >> :-))

                        NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 18:38:11

                        sasan111 >> :-))) Člověče, Ty jsi mi ale zvědavec ... =) Copak nevíš, co se říká o zvědavosti a stáří ? :-)))

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 18:37:13

                          dada11 >> :-))) Zatím se k tomu Tví spoluobčané z Moravy a Vysočiny moc nemají, tak to asi zůstane na Tobě. =D

                            NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 18:36:15

                            vladěna >> :-))) To říkáš teď, ale jakmile bys viděl ty mladé volavky s proutky, tak bys změnil hned názor. :-)))

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 18:34:48

                              Nazdar parto. x)

                                Nretrívr - Profil | Pá 19.1.2024 18:28:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                --

                                  NPetr64 - Profil | Pá 19.1.2024 18:07:37

                                  Worm >> Ostrý tady máme skoro všude. Piraně druhu podoustev naštěstí jen v určitých lokalitách a celoročně.

                                    Nsasan111 - Profil | Pá 19.1.2024 16:20:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    MAXXSKATER >> Tož co, už vyrazils pro svačinu ?????? :-))))))))

                                      NWorm - Profil | Pá 19.1.2024 13:51:00

                                      Petr64 >> Tady na místech, kam nejraději chodím.....to bylo vždycky tak na 10 podouství, 3 cejni nebo tloušti a sem tam ostrá či plotice. A teď.....v neděli jsem měl třeba jen ty ostré......ale uvidíme, až se srovná voda a trochu se oteplí, zatím je to pořád dost rozjebaný průtokem.

                                        NPetr64 - Profil | Pá 19.1.2024 13:48:25

                                        schmetterling >> Teď už doma,ale byl jsem na Svratce pod Brnem.

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt