Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NPetr64 - Profil | Pá 19.1.2024 13:47:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Worm >> Podoustve tu máme furt,ale mizej plotice. Tohle je jedinej exemplář,co se mi dneska podařil odchytit a to vždycky tvořily 80-90% úlovků.

      NWorm - Profil | Pá 19.1.2024 13:28:49

      schmetterling >> Nepoznáš splav v Rajhradicích? :o)

        Nschmetterling - Profil | Pá 19.1.2024 13:05:12

        Petr64 >> Kde sedíš?

          NWorm - Profil | Pá 19.1.2024 11:23:50

          Petr64 >> Prostě zimní klasika........tady trochu zmizely podoustve, ale o to větší je přísun ostroretek, které i v té zimě bojují velmi zdatně. Uvídíme, jak bude...je jasno a jen málo věcí nesnáším na rybách tolik, jako mrznoucí očka :o/

            NPetr64 - Profil | Pá 19.1.2024 11:07:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Worm >> První čudla velkohubej tloušť,pak cejn a jinak samý ostrý.

              NWorm - Profil | Pá 19.1.2024 10:26:31

              Petr64 >> Když to teče.....je to lepší, než když to mrzne :o)))))
              Snad to zítra u nás taky půjde.

                NPetr64 - Profil | Pá 19.1.2024 10:25:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                .....to ale nevadí. Navážu a jdu zahájit.😉

                  NPetr64 - Profil | Pá 19.1.2024 10:24:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Trošku to teče...

                    NVash - Profil | Pá 19.1.2024 8:45:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jedna pracovní 🤘 ať máte taky něco z tej natůry 😉🤣

                      Ndada11 - Profil | Pá 19.1.2024 8:26:41

                      MAXXSKATER >> Já vhodnější.

                        NSharry - Profil | Pá 19.1.2024 6:03:25

                        sasan111 >>
                        pri tom dnesnim rozhodovani jsem zadupal tolik casu ze kdyz jsem prisel k autu a videl, ze je na nem ledova krusta a snih a tak tak jsem otevrel dvere, tak jsem aito zamknul a uz stojim v autobusu..🙈🙈
                        Jinak silnice jsou v OVe posypane a ok.., Nejhorsi je smrt z vyděšení twl😂😂😂

                          Nsasan111 - Profil | Pá 19.1.2024 5:43:29

                          Sharry >> nasaď sněžnice či běžky a davaj🤣🤣🤣😎..... není zač
                          Dobré ráno všem 😇😇😇😇😇😇😇😇😇

                            NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 5:41:22

                            Já padám, mějte se a zatím zdar. x)

                              Nvladěna - Profil | Pá 19.1.2024 5:38:56

                              MAXXSKATER >> čau ,ty nevíš že nechci mít s babama nic společnýho?-))

                                NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 5:38:13

                                Sharry >> :-))) To mi je jasné, ale svoje si rozsekat nechceš, takže tohle je naprosto logickou volbou za mne. =D

                                  NSharry - Profil | Pá 19.1.2024 5:28:46

                                  MAXXSKATER >>
                                  mas recht..., nicmene..., jediny rozdil bude, ze pokud bude kalamita, tak si nedomrdam auto.. Jinak hrozi auzobusu to same, jako autu..., uff😇😆

                                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 5:22:16

                                    Sharry >> Čau i Tobě, Tome. =) Tenhle nápad, že necháš auto a pojedeš místo toho autobusem, Ti jednoznačně schvaluji ... V 5 jsem byl otvírat areál a opravdu je to tam jako na klouzačce - doslova o hubu! :-)

                                      NSharry - Profil | Pá 19.1.2024 5:16:55

                                      vcera u nas cely den chcalo.. a dneska je minus a napadeny snih...
                                      silne uvazuju o tom, ze auto necham doma..😂 a pojefu busem

                                        NSharry - Profil | Pá 19.1.2024 5:14:03

                                        zdar a silu pri patku😁

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt