Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2024 4:29:27

    Tož dobré ráno všem. x)

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 23:39:50

      Tak jo, já mizím, dobrou noc všem.

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 23:01:48

        marmyš >> :-))) Naopak věřím tomu, že by Ti jejich společnost pěkný pár let do života přidala ... :-D

          Nmarmyš - Profil | Čt 18.1.2024 22:49:31

          MAXXSKATER >> To by byla má smrt. :-((

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 22:06:48

            sasan111 >> Tak Tě má patrně Tonouš daného "ve tvrdém BANu", ale třeba se tohle nějak změnilo, co se týká nastavení, což bys měl vidět, když se do té ignorace k sobě podíváš. Koneckonců je to vlastně úplně fuk.

              Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 22:00:01

              MAXXSKATER >> Mě má v ignoru ňáké "tonouš", já jeho ne a já nevidím jeho zápisy...no a on zase moje, tak funguje ignor napévno :-)))))))
              ...nevidíš ani čemu dal líbí..nic.....Tak ať ti to uběhne a voda ať poslouchá.....

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:56:00

                sasan111 >> Dobrá teda, leč to nechme opravdu koňovi. Toto je čistě věc mezi vámi a mně do toho nic není.

                  Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:54:31

                  MAXXSKATER >> Nevidí, opravdu nevidí mé zápisy.

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:52:36

                    sasan111 >> Aha, tak to jsem zase o něco chytřejšího, co se týká jihomoravského dialektu. :-))) Veliké díky. :-)))

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:52:04

                      sasan111 >> Já si myslím, že on Tvé zápisy pořád vidí, pakliže Tě tady taktéž nezačal ignorovat ... Nebo pokud jsi mu rovnou neudělil tzv. "tvrdý" ban. :-))) Jinak se neboj, Ty nikdy nerušíš, jen občas jsi nesnesitelný. :-D

                      Taky se měj a přeju dobrou noc, zatím čao. ;-)

                        Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:51:39

                        MAXXSKATER >> To je ten "lauf"...nu což, ještě budeš muset zabrat :-))))))

                          Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:50:32

                          MAXXSKATER >> Nerad ruším, pane přecédo, ale von brzmen mé zápisy nevidí...a já jeho zase....no echmmmm
                          Prominou za opovážlivost...a přeju klidnou noc :-))))))

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:48:56

                            sasan111 >> :-))) Hele, ještě jsi zapomněl napsat, že lítám sebevědomím až někde v oblacích, vinaříku. =)

                              Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:47:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sharry >> Von je dnes v laufu, vyprovází kolegyni a s další pipkou, vóhřívá jim skoro auťák, kavalírsky to tu hodí jako nákup svačiny a čeká, že mu to žerem !!!!!
                              Prdlajs, je čitelný jak dětský slabikář :-))))))))

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:46:53

                                Sharry >> Tak se měj a přeju Ti dobrou noc, Tome. =) Ráno se zastav s pár vtípky a taky děvuškami, díky. :-D

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:46:30

                                  Sharry >> To víš, když Bůh dopustí, tak i motyka spustí ... :-))) Shodou okolností mi to někdo řekl v úterý. =D

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:46:01

                                    Sharry >> :-))) Máš recht, tudíž jsem se rozhodl (po zralé úvaze), že na toho trenéra za sebe jmenuji Tebe. :-)))

                                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:45:30

                                      brzak >> Hele, nic se nemá přehánět. Copak neumíš číst ? Před chvílí psal, že už mu z toho cuká oko. :-)))

                                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:44:40

                                        sasan111 >> :-))) Dokud netaháš nohu, tak je to všechno ještě dobrý ... :-D Takže věř, běž a dokážeš. :-)))

                                          NSharry - Profil | Čt 18.1.2024 21:44:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          dam jeden rybarsky a idu do betle😂😉

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt