Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NSharry - Profil | Čt 18.1.2024 21:40:55

    MAXXSKATER >>
    twl.., ty to dneska kropíš ostrýma..., jen co je pravda!!😂😂

      NSharry - Profil | Čt 18.1.2024 21:38:17

      MAXXSKATER >>
      no ja se nechci chvastat.., ale na plavacku jsem machr...😂😂

        Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 21:36:02

        MAXXSKATER >> zeptej se ho kdy bude udělovat amnestii? )))

          Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:29:57

          MAXXSKATER >> ....mám nějaké tušení.....a cuká mi levé voko !!!!! :-/////

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:27:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            brzak >> :-))) Spíše mu zkus nějak poradit ... Za všechno může zanedbanej sex a taky nedostatek alkoholu. =)

              Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 21:24:45

              MAXXSKATER >> je to slaboch ignorantskej a ne provokatér ))))

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:24:29

                sasan111 >> No a nedivil bych se, že ve svém volném čase na to budeš pořádat i rekvalifikační kurzy. :-)))

                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:23:52

                  sasan111 >> :-))) Na to už kašlu - objednat jsem se od Tebe už pokoušel a nevyšlo to. Nebudu ztrácet čas. :-D

                    Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:23:25

                    MAXXSKATER >> Tak na to mám spešl kurz a dva živnostenské listy !!! :-)))))

                      Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:22:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      MAXXSKATER >> www.starykokot.cz
                      objednavky@starykokot.cz....... vyzkoušej, či funguje :-)))))))...není to fake !!!

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:21:12

                        sasan111 >> No a tímto jsi právě ukázal své další povolání ... Určitě by jsi se mohl živit i jako profi provokatér. :-)))

                          Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:17:48

                          MAXXSKATER >> ...no tak si se nám trošku zasnil a hup zpátky do reality.....mrkni z okna !!!! :-)))))))))

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:17:02

                            sasan111 >> :-))) Všechno bude ... :-))) Jakej máš vůbec e-mail ? sasan@krasyVINaJIZNImoravy.sk ? :-D

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:16:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              brzak >> Ale jsi, i lov bílých ryb Ti jde více než dobře. :-))) Jen nevím, zda bys oplodnění uhrál na pracovní úraz. =D

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:15:55

                                sasan111 >> :-))) Vidíš to, to se mně, nezáletnému gentlemanovi z východních Čech, prostě stát nemůže. :-)))

                                  Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:15:37

                                  MAXXSKATER >> ...a na kolik se plave metrů, teplota vody a tak, hoď mi to do mejlu !!! :-))))))))

                                    Nbrzak - Profil | Čt 18.1.2024 21:15:32

                                    MAXXSKATER >> já nejsem hoden této funkce )))

                                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2024 21:14:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      sasan111 >> Tu máš další věc, proč mám rád jaro, léto a podzim. Úplně miluju to sezení venku u ohniště dlouho noci a koukat, jak hoří oheň. V kombinaci se svěžím větrem a pohledem na hvězdy to nemá chybu. :-)))

                                        NVash - Profil | Čt 18.1.2024 21:14:33

                                        MAXXSKATER >> 😍😋😤🤘

                                          Nsasan111 - Profil | Čt 18.1.2024 21:14:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          MAXXSKATER >> ad 2. Svačina-auto- kavalír...viz. ftípek :-))))))))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt