Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 8:59:44

    Petr64 >> Ano, karavana může jet dál i bez krále, ale nikdy neudělá prostě tolik parády jako s ním. =)

      NPetr64 - Profil | Út 30.10.2018 8:58:52

      MAXXSKATER >> A já ti už včera říkal,že skupina se obejde i bez hlavní drbny.;-)

        NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 8:56:02

        Petr64 >> Už jsem Ti to říkal včera, že Nádražák bude až do čtvrtka nepřítomen (vrchní drbna). :-)))

          NPetr64 - Profil | Út 30.10.2018 8:55:13

          MAXXSKATER >> Dám si jen kafé bez jídla a na plkání je tu dost jinejch;-)

            NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 8:40:53

            Petr64 >> Dobré chutnání a žádné povídání (plkání). =)

              NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 8:40:01

              Lasskoun >> Není vůbec zač. =) Dneska to spíše neteče než teče, ta elektřina je fakt svině. :-D

              Měj se a zatím zdar. ;-)

                NPetr64 - Profil | Út 30.10.2018 8:35:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                MAXXSKATER >> Už bych domů mohl. Limit za necelý 3000 litrů nafty jsem vyčerpal,takže jdu na kafé. To zase bude fakturka..;-)

                  NLasskoun - Profil | Út 30.10.2018 8:17:58

                  MAXXSKATER >> ... díky za přání, pak dám vědět ... ":-) ...

                  ... zatím čus, za třičtvrtě hoďky to opět vypukne ... ať Ti práce "teče od ruky" ... ":-DD

                    NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 8:12:36

                    Lasskoun >> Tak Ti držím palce, ať Ti to dobře dopadne. :-) Já bych na něco takového neměl nervy. =)

                      NLasskoun - Profil | Út 30.10.2018 8:04:20

                      MAXXSKATER >> ... pořád ten stejný, jako minulý i předminulý týden ... zatím jsem ve fázi výslechu svědků ... všichni to jsou zaměstnanci žalované strany ... = polovina z nich zatím na drzovku lhala a druhá si raději na nic nepamatuje ... ":-DD ...

                      ... no, dneska by měl nastat zvrat ... 😎 ... a dost slušnej ...

                      ... pak teprve nastane fáze odborných posudků ... + potom už jen rok dva (možná i tři), než se to dotáhne do zdárného konce ...
                      (tedy, pokud si to žalovaná strana nerozmyslí a nepřistoupí na mimosoudní vyrovnání ";-) ...

                        NLasskoun - Profil | Út 30.10.2018 7:56:26

                        jirisyky >> ... navíc, vždyť u toho přemýšlet nemusíš ... stačí otočit libovolné dvě karty, např. ty, co jsou Tobě nejblíže ... "x-DD ... a holky alespoň budou mít radost, že pořád vyhrávají ... ":-))

                          NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:55:39

                          Lasskoun >> Ty zase řešíš nějakej soud ? Jsem rád, že jsem jen obyčejnej smrtelník a člen systému, protože by mě z takové martyria už asi dávno kleplo. :-))) Na něco takového musí mít člověk povahu. =)

                            Njarda85 - Profil | Út 30.10.2018 7:51:51

                            MAXXSKATER >> 😂😂

                              NLasskoun - Profil | Út 30.10.2018 7:49:07

                              jirisyky >> ... bych si tipnul, že o deskových hrách se Ti už i zdá ... ":-DDD

                                NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:48:41

                                jarda85 >> Tak tomu opravdu říkám soudržnost v republice napříč všemi našimi kraji ... :-D

                                  NLasskoun - Profil | Út 30.10.2018 7:48:06

                                  MAXXSKATER >> ... Neruš mé kruhy!!! ... ":-)))))

                                  ... dneska ne, ... dnešek bude v ryze Robin Hoodovském stylu ... ":-DD ... podařilo se mi totiž sehnat jednoho svědka, co již není zaměstnancem žalované strany, který navíc slíbil, že bude svědčit podle pravdy ... tedy na rozdíl od předchozích jejich svědků tím pádem zcela "nepodle" ... "x-DDD ...
                                  ... no, bude to dobré divadlo (díky němuž by těm předchozím svědkům mohlo hrozit i tr. stíhání) ... ale na druhou stranu, ta advokátka žalované strany má už po MS, tak by to mohlo být bez předchozí komédie ... ":-D ...

                                  ... teď ještě jak na tom bude slečna "Justícia" ... jestli náhodou nebude mít "jahodové období" pro změnu zase ona ... ";-DD ... uvidíme, kde bude mít pásku ....... jestli přes oči ... anebo mezi stehny ... "x-DDDDD ...
                                  (v jedné ruce meč ... a v druhé, namísto vah, menstruační kalíšek ... ":-DDD ... děsná to představa ..,. ale na druhou stranu, člověk by alespoň hned věděl, jak to dopadne ... ";-))))

                                    Njarda85 - Profil | Út 30.10.2018 7:47:11

                                    MAXXSKATER >> Jen si to tam nechte, 😉my jsme rádi že tu máme klid.

                                      NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:43:40

                                      jirisyky >> Zase Tě nesmím příliš rozmazlovat ... Bys mohl zpychnout a mělo by to neblahý účinek. :-D

                                        NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:41:45

                                        jarda85 >> Tady říkali, že to bude menšího rozsahu než posledně, ale opak byl pravdou ...

                                        Ráno jsem vylezl před barák a tak půlka břízy ležela na trávníku ... A s tou elektrikou je to též mazec.

                                          Njirisyky - Profil | Út 30.10.2018 7:41:26

                                          MAXXSKATER >> Grrr, dobrý je za 3.... 🤣🤣

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt