Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Njirisyky - Profil | Út 30.10.2018 7:40:44

    Lasskoun >> Hoj. Neblázni, teď jsme vstali, nejdřív něco natlačit do břicha. Přeci nechceš, abych po ránu přemýšlel... 😀

      Njarda85 - Profil | Út 30.10.2018 7:36:47

      MAXXSKATER >> Docela v pohodě, horší to bylo na vysočina a kolem. Tady u nás vše dobrý. Větr fouká ale je fakt teplo. Měl jsem ráno okolo 6hod 18 stupňů.

        NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:34:52

        jarda85 >> Je to tak a ne jinak. :-) Jak to tam u vás vypadá ? Tady byla smršť s výpadky elektriky ...

          Njarda85 - Profil | Út 30.10.2018 7:31:25

          MAXXSKATER >> Čau brejku, taky pracovní co😊

            NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:29:16

            jarda85 >> Ahoj Jaroušku. =)

              NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:28:55

              Petr64 >> Co naplat ? Prostě se vyznáš a MRK je Tvým rajónem, máš to vše pod kontrolou. :-D

                NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:28:31

                Lasskoun >> Jo, to jsem už někde četl, ale kdo nikdy neměl ČK na MRKu, tak jako kdyby nebyl. :-)))

                  NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:27:14

                  Lasskoun >> Dobrý den, pane Pythagoras ... :-)))

                  https://www.youtube.com/watch?v=eKexaMMU_rw

                    NLasskoun - Profil | Út 30.10.2018 7:21:40

                    jirisyky >> Ahoj Jiřine ... ":-) ...
                    ... tak co, jak Ti jde pexeso?;-DD ...

                      Njarda85 - Profil | Út 30.10.2018 7:13:48

                      Čest práci všem pracujícím.

                        NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:11:43

                        Petr64 >> Ano, o to přece pak půjdeš dříve domů. =) Nemusíš mi děkovat, pak se spolu vyrovnáme. =)

                          NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:11:04

                          Sharry >> Někdy příští rok ... Až bude plavková sezóna - na Stodolní. :-D

                            NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 7:10:31

                            jirisyky >> Dobré ráno, dobrý muži. =)

                              NPetr64 - Profil | Út 30.10.2018 7:09:40

                              MAXXSKATER >> Vidíš. Info si tě našlo samo. Přesně jak jsem to psal včera,že nemusíš nic hledat. ;-)

                                NLasskoun - Profil | Út 30.10.2018 7:03:07

                                MAXXSKATER >> ... a aby se to nepletlo, tak jsem ještě jednu doživotku vyfásl od Bušáka, kterej neunesl pravdu ... ":-DD ... ale na to, že jsem ji od něj očekával už v neděli, nejpozději v pondělí ráno, tak dost dobrý ... "x-DDD ...

                                  NLasskoun - Profil | Út 30.10.2018 6:55:22

                                  MAXXSKATER >> ... tak to zkus třeba teď ... ":-D ...

                                  Bréééé ráno všem ... ":-)

                                    NPetr64 - Profil | Út 30.10.2018 6:52:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Sharry >> Ten slunečník v tom vánku nebude moc košér. Leda bys měl trenýrky přikurtovaný k zadku potápěčským opaskem plným olova.;-)

                                      NPetr64 - Profil | Út 30.10.2018 6:49:52

                                      MAXXSKATER >> Obdarovat? Čím?? Tím že jsem přišel kvůli tomu že nebylo doma co číst zbytečně brzo do práce??? ;-)

                                        NSharry - Profil | Út 30.10.2018 6:49:19

                                        Petr64 >> at klidne fuci.., jak bude fucet 20ti stupnovy vanek.., toz to idu v trenach se slunecnikem :-D

                                          NPetr64 - Profil | Út 30.10.2018 6:47:32

                                          Sharry >> Aby tě neofouklo. Štatl hlásí nárazy 20-25m/s.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt