Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NSharry - Profil | Út 30.10.2018 6:46:27

    MAXXSKATER >> ;-))))))), no twl..!

    ~ kdy ze to jdem do modre ustrice?? :-D :-D

      Njirisyky - Profil | Út 30.10.2018 6:39:54

      Tě prsk pracanti

        NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 6:38:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Sharry >> Nazdar do Ovy. =) Od dnešního dne jsem Tě překřtil ze Sharryho na Cheri, Cheri ... :-D

        https://www.youtube.com/watch?v=eNvUS-6PTbs

          NSharry - Profil | Út 30.10.2018 6:27:00

          zdaru vsem! ;-))

          u nas dnes rano 19-20 stupnu...!!!..., mazec... ~ dnes vyrazim k vode.. ;-)

            NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 6:21:16

            Petr64 >> Ty máš taky pořád něco. :-))) Ale jsem fakt od srdce rád, že jsme Tě tím mohli obdarovat. =)

              NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 6:17:01

              Lasskoun >> Jojo, synchronizace to byla dobrá, leč prd platná. Čuměl jsem na Muže bez stínu. :-)

              No a pak mi stejně moc nešlo spát, takže po 30 minutovém pokusu o spánek jsem zase zapl TV. :-)

                NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 6:16:10

                Lasskoun >> Sakra a to jsem měl fakt z minule připravené dobré oslovení, tak snad příště. :-)))

                  NMAXXSKATER - Profil | Út 30.10.2018 6:13:28

                  Dobré ráno, skupino. Dobrý úmysl jít včas spát se teda moc nepovedl a v rachotě to více nejde než jde.

                    NPetr64 - Profil | Út 30.10.2018 5:39:51

                    Zdar kecky.
                    Tak tohle se vidí jen vzácně. Tady se celou noc spalo.;-)

                      NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 22:42:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vzdělávací seriál je odsledován.Mizím.;-)

                        NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 22:40:38

                        jirisyky >> Když nestíhám tak nestíhám.:-)

                          NLasskoun - Profil | Po 29.10.2018 20:55:53

                          MAXXSKATER >> ... tak koukám, že asi žádným ... "x-DD ...

                          ... tomu se říká synchronizace ... ":-D ... tak dobrou Kubo, no ... ":-) ...

                            NLasskoun - Profil | Po 29.10.2018 20:54:08

                            Ahoj, dobrý večer všem ... ":-)

                            ... a to jsem zvědav, jakým oslovením mě dnes přivítá místní vodonosič ... "x-DD

                              NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:53:04

                              Já se taky poroučím, kolegové a kolegyně. Jdu se najíst, do vany, na chvíli k TV a pak spát, v 5 to zvoní.

                              Dobrou noc všem. =)

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:50:09

                                Kondrakar >> Tak tomu říkám hozená rukavice ... :-)))

                                  NKondrakar - Profil | Po 29.10.2018 20:49:24

                                  MAXXSKATER >> Nechce se mi hledat, tu tvou reakci na mě, ale možné je ledasco :-)))

                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:45:23

                                    já 2 >> Není nad přátelskou domluvu. =) Děkuji a přání dobré chutě Ti oplácím a přeju i dobrou noc. :-)

                                      Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:42:40

                                      MAXXSKATER >> Bylo mi to jasné, takhle si zachovám tvář

                                      Dobrou chuť, asi taky něco ještě pojím a jdu spát

                                        NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:42:12

                                        jirisyky >> Dobrou Jiřino. =)

                                          NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:41:08

                                          já 2 >> Děkuji Ti, dítě vřele ... :-))) Já bych jí stejně sežral, co si budeme namlouvat, že jo. :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt