Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:38:59

    No nic. Jdu se seknout na You Tube . Dobrou

      Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:38:56

      MAXXSKATER >> Já Ti vše promíjím, nemohl bych odepřít klobásu i když je mi odepřeno hovořit o druzích ryb...

        NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:36:42

        já 2 >> Škoda ... Za chvilku půjdu jíst a nadělím si za trest o klobásu míň, ale raději mě nekontroluj. =)

          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:35:16

          MAXXSKATER >> Klame, do druhé, na první ještě nechytáme dost dlouho, za tu dobu se dala stihnou ta druhá při ideálním výsledku

            NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:34:15

            já 2 >> To mi je jasné, když jsi se prochytal až do 1. ligy ve feederu, jestli mne paměť neklame. =)

              Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:32:55

              Amurkiller >> pá pá lala pá pá po

                Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:31:44

                MAXXSKATER >> Hele... Ty soukromníku jeden, u nás se taky loví druhy ryb...

                  Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:30:02

                  Amurkiller >> Nezapomeň jako pojistku padák

                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:29:17

                    Amurkiller >> Měj se a dobrou noc, čus. ;-)

                      NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:29:07

                      Amurkiller >> :-) Jak říkám, tak dokud tam nejsi, tak to doopravdy dopadnout nemusí, ale to poznáš. =)

                        NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:27:37

                        No nic já letím,zdarec

                          NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:27:22

                          MAXXSKATER >> no Labe nebylo 100% a to jsi věděl od začátku,ale tohle se už fakt nemůže pokazit,jediné co se může změnit je destinace,že se pojede na Rio Ebro,ale to je také nepravděpodobné....

                            NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:25:27

                            Amurkiller >> Jisté bylo i to Labe v podstatě na 100 %, tak dokud tam nebudeš, tak se neraduj. :-D

                              Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:25:13

                              Amurkiller >> Pak si vedle Tebe člověk připadá jak vůl...

                              Jinak, přeju Ti to, fakt, jsem přející člověk

                                NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:24:35

                                MAXXSKATER >> :-)))

                                  Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:24:04

                                  Amurkiller >> Vezmi moudrou knihu a uč se chlapče... A neumíš li číct, klesni na úroveň jiných a ptej se gogolu

                                    NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:24:03

                                    jirisyky >> díky,pokud ten sponzor nezemře nebo já nezemřu,tak v podtstě už to je 100%

                                      NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:23:41

                                      já 2 >> Tak to jsi mě teda nepotěšil, Štěpáne ... Abych řekl pravdu, tak jsi mě přímo vyděsil. :-)

                                        NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:23:08

                                        já 2 >> Damoklův meč?To je co?

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt