Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:22:54

    MAXXSKATER >> A že jich je jak nas... 😂😂

      NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:22:26

      Amurkiller >> :-) Víš, že bych to ani vědět chtěl ? Je to čistě Tvoje věc, já Ti to jenom přeju. ;-)

        Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:22:12

        MAXXSKATER >> S Tvým druhým já... tím horším

          Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:21:32

          Amurkiller >> Ať Ti to vyjde

            Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Amurkiller >> Jo a abych nezapomněl, chovej se tu slušně, jak jsem psal i jiným, Damoklův meč visí velmi nízko nad Tvou hlavou

              NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:21:17

              Amurkiller >> Ty volku jeden, my jsme Tě chtěli připravit na život, abys věděl, že nic není zadarmo. =)

                NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:20:48

                MAXXSKATER >> to by jsi chtěl vědět co?:-)))Mrk to fakt není,ten je rád,že je rád:-D

                  NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:20:45

                  jirisyky >> Jojo, horší je to pak s příchodem jara, když sníh začne tát a začnou se ukazovat lejna. :-D

                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:19:44

                    já 2 >> Nejdříve jsem četl, že jsi polykal, tak už jsem se začínal bát, s kým si to tady píšu. :-)

                      NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:19:30

                      jirisyky >> no k vám,bych si musel platit cestu,tady budu mít vše free,pojedu s lidmi ketří tam už párkrát byli a hlavně je znám velmi dobře osobně, a nenechám si ujít to,když mi někdo nabídne ať jedu do Finska úplně za nic se válet:-)))

                        NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:18:48

                        Amurkiller >> A kde bereš ty sponzory, prosím Tebe ? Ještě mi řekni, že je to MRK a já padnu. :-D

                          Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:18:12

                          MAXXSKATER >> Věřím. Já bych sníh uvítal až po mrazech aby chvíli vydržel. Na hlíně se špatně sáňkuje. Ale hlavně je krásně bílo - čisto 👍☺

                            Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:18:05

                            MAXXSKATER >> Je to veliká dovednost... hlavně jsem prase a navíc jsem se pokydal...

                              NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:17:40

                              MAXXSKATER >> no přemýšlel jsem o tom,že bych tam chytal ryby:-DDD

                              emigrovat ne,zas tak hodné sponzory nemám,ale možná se ještě podívám v létě někam:-)))

                                Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:16:11

                                Amurkiller >> Čau, jako k nám na Labe 😂😂😂

                                  NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:15:17

                                  jirisyky >> Teď to zase minimálně týden nebo aktuální, takže uvidíme. Vůbec bych se nezlobil.

                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:14:40

                                    já 2 >> To se unavíš i při jídlu ? Tak takhle daleko jsem to ještě nedotáhl, ale třeba jednou ... :-)))

                                      NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:14:09

                                      Amurkiller >> No nazdar. :-) A co tam budeš dělat ? Nechystáš se tam rovnou i emigrovat ? :-)))

                                        Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:13:18

                                        MAXXSKATER >> Jj. Třeba ani nebudeš muset, pokud nenasněží. Jako by nemohli napsat povinné zimní obutí od do.

                                          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:13:15

                                          MAXXSKATER >> Ale je, co chvíli mám pokecaný triko...

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt