Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 23:07:56

    rover >> Ve svém brolly, ale na exkluzivním místečku. =) Ty chaty tam jsou fakt šíleně drahé ...

      NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:07:32

      MAXXSKATER >> ... které Ti tam navíc ještě úplně vypadne ... ":-DD ... předpokládám, že to zamýšleně mělo znít: ... Děkuji Ti za ty tipy, ...."

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 23:06:40

        Lasskoun >> Tam jich taky mají mraky třeba na šatně či na WC. :-D Akorát se jaksi zapomněli zmínit, že třeba jeden člověk po příchodu štípal píchačky dalším 10 lidem - tak zasazovali rány agresorům. :-D

          Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 23:06:30

          MAXXSKATER >> Rybářských chat je tam mrak, i z MRS, neházel bych flintu do žita :-) Ubytován jsi byl ?

            NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:05:35

            MAXXSKATER >> ... jj, někde jich mám štos, taťka je totiž dlouhé roky sbíral ... k těm až se prohrabu a naskenuju je, to bude teprve pecka ... ":-DD

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 23:04:09

              Lasskoun >> :-) Vidíš, jak to dopadá, když už dopředu při psaní přemýšlíš nad "i" - "y" v dalším slově. :-D

                NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:03:15

                MAXXSKATER >> ad "Děkuji Ty za tipy, ...."

                ... i Ti jeden ... "x-DDD ...

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 23:01:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Lasskoun >> :-))) Jojo, krásné plakáty ze starých časů ... U nás mají chlapi v práci něco takového. :-D

                    NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 22:58:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    MAXXSKATER >> ... mám tu jeden těžce historickej obrázek (výřez z hodně starýho plakátu KSČ "x-DD), co tím heslem pasuje jak na "potrubáře", tak i na "drezínisty" ... ";-DDD

                    ... ROZTOČTE KOLA!!! ... ":-)))

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:58:18

                      rover >> Jasně, tak záleží to na každém. Já jsem byl tenkrát vděčnej za pozvánku, vždycky jsem si tam chtěl totiž zachytat, protože je to jedna z našich největších vod a oproti většině královsky zarybňovaná.

                        Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 22:56:43

                        MAXXSKATER >> Jasně.
                        I když kdysi nějaká pozvánka byla, vyhodnotil jsem to díky bohu tak, že já ne, resp. teď už vím, že nikdy, a že je to dobře. :-) Upřímnost.

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:55:09

                          Kondrakar >> Hmmm, jak je vidno, tak tady mám ještě opravdu veliké rezervy. Nejsi Ty náhodou spíše los než vlčák ? Možná Tě budu muset začít zdravit jinak, abych se držel aktuálního rozpoložení. =)

                            NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 22:53:49

                            MAXXSKATER >> Jop a pak období říje. Nevim jak evropskej los, ale ten v Americe je agresivní až až. A samice chrání mladé po celou dobu, co jej vodí (i když je už stejně veliké jako ona).

                              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:53:37

                              Lasskoun >> Ale nikdy jsem toho nezneužíval, jenom při obraně kámošů, leč o tom už byla řeč. :-)))

                                NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 22:52:06

                                MAXXSKATER >> ... Ty můžeš kdykoliv ... Tys totiž jeden z mála, co mi na ty záda dosáhne ... ";-DDD

                                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:50:32

                                  Lasskoun >> Tak to jsem rád, že s tím počítáš, protože bych Ti opravdu nerad vrážel dýku do zad. =D

                                    NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 22:49:03

                                    rover >> ... ahoj Pavle ... mluvíš mi z duše ... ":-) ... :good: ... +1 ...

                                      NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 22:46:47

                                      MAXXSKATER >> ... s tím počítám, že se toho dá zneužít ... ";-))) ...

                                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:44:35

                                        rover >> O tom jsme se už bavili, někdy si některé věci, co jsou evidentně ve srandě, moc bere.

                                        A víš, že bych tam jel ? Je tam moc krásně na tom Orlasu, i když jsem se trefil do období, kdy ryby nešly.

                                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:43:42

                                          Lasskoun >> To neříkej ani ve srandě nebo dvakrát, protože člověk by toho mohl zneužít. :-D

                                          Děkuji Ty za tipy, už teď mám jednu na příští vymyšlenou, ale je možné, že to do té doby zapomenu. =D

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt