Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

MAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Lasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:35:53

    já 2 >> jj, přesně tak ... ale občas na něčím zůstává i rozum stát ... ":-)) ...
    https://www.mrk.cz/diskuse.php?action=searchthis&id​=752210&q=D%EDky+nemus%ED%B9%2Cty+m%E1%B9+zkr%E1tka​+v%BEdycky+pravdu%2Ct%EDm+p%ED%B9u+ano+m%E1%B9 .... ";-DD ...

      já 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:34:34

      rover >> Anketu máš nahoře

        rover - Profil | Ne 28.10.2018 23:32:27

        já 2 >> Tak dej link, mrknu, ...třeba i kliknu. Žlutou ? Klik :-)

          já 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:29:26

          rover >> Nebo Ti ua 30min dám žlutou!!!

            já 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:29:06

            rover >> Tak se přestaň vykrucovat a hezky tam klikni...

              rover - Profil | Ne 28.10.2018 23:27:38

              já 2 >> Furt je to pozdě, čímž jsi vykartovanej :-)

                já 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:26:42

                Lasskoun >> Pokud člověk nemá tu variantu v hlavě alespoň jako možnost, nikdy mu to nevysvětlíš. Nejde to

                  já 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:25:40

                  rover >> Lepší pozdě, nežli vůbec

                    rover - Profil | Ne 28.10.2018 23:24:42

                    já 2 >> :-) Kdo pozdě chodí ...

                      rover - Profil | Ne 28.10.2018 23:23:30

                      Lasskoun >> ...to mluviš o kom ?

                        já 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:21:30

                        MAXXSKATER >> Zase utíkáš

                          já 2 - Profil | Ne 28.10.2018 23:21:09

                          rover >> Tady někdo nehlasoval...

                            rover - Profil | Ne 28.10.2018 23:17:31

                            MAXXSKATER >> Přesně, pozvání "do svého", na místo, kam mohou všichni, navíc s očekáváním vděčnosti za službu. Nic za něco, echt obchod :-(

                              Lasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:17:26

                              rover >> ... a nejvíc miluju lidi, co nejdřív na někoho "vylejou kýbl sr@č€k" a když jim ten někdo chce v klidu odpovědět (dokázat jim, že se těžce mýlí), tak navíc ještě odepíší, že je odpověď nezajímá ... to se fakt dobře diskutuje ... "x-DDD ...

                                Kondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 23:14:18

                                MAXXSKATER >> Ne, to vážně ne :-))) jen se držím hesla - poznej svoji kořist :-)))

                                  Lasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:13:32

                                  MAXXSKATER >> .. měj se Kubo, taky dík ... a přeji Ti "žádný sny", ať se do sytosti pořádně prospíš ... ":-) ...

                                    Lasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 23:12:03

                                    MAXXSKATER >> ... jelikož jsem byl jediný elektronik v tiskárně, tak ve své dílně jsem měl i jedny náhradní píchačky ... ":-DD ... a ty byly pochopitelně v neustálé permanenci, neb se daly nastavit na libovolný čas (kdykoliv) ... to byly teprve změny času!! ... "x-DDD

                                      MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 23:10:42

                                      No, kamarádi, jelikož se čas nachýlil a zítra toho budu mít hodně (více než bych chtěl), tak jdu ležet. :-)

                                      Mějte se, díky za pokec a dobrou noc. Zítra zase ahoj. ;-)

                                        rover - Profil | Ne 28.10.2018 23:10:29

                                        Lasskoun >> :-)

                                          MAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 23:08:30

                                          Lasskoun >> Tak nějak, ale co už ... Stalo se ... A já, co si na tom tak zakládám, jsem už nahranej. :-D

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt