Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 22:39:59

    MAXXSKATER >> Vím, respektuji. Jen zmiňuji "diferenci", že někdo nerespektuje.
    P.S. A jel bys tam znovu ?

      NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 22:38:09

      MAXXSKATER >> ... ne, ani náhodou ... (oslovíš-li mě tak, okamžitě se bez rozloučení odhlašuju ";-DDD)

      ... dnes v noci vám několika slušným (co máte malé děti) ještě do SZ pošlu jednu osvědčenou metodu léčby chřipek a angošek ... a na MRKu definitivně navždy končím léčením ... ":-) ...

      ... ale abys nebyl ochuzen o vymýšlení přezdívek ";-DD, tak mé další neskonalé záliby jsou:... matematika, chemie, fyzika (tam především magnetismus ";-), geologie, elektronika, programování, grafika, staré fotografické metody, atd., atd., ...

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:37:31

        Kondrakar >> Tak to je mazec, ale určitě to bude mít nějakej háček ... Tipl bych souvislost s mláďaty.

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:35:14

          rover >> Já jí znám taky, byl jsem tam i u ní na rybách na 2 noci. :-)

            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:33:18

            vaereckoff >> Je to tak, jsou to jeho Slunce v duši ... (copy Ján Zákopčaník) :-)))

              Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 22:32:10

              vaereckoff >> :-) Pak klobouk dolů ...

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:31:59

                Lasskoun >> On si jí dal podle mého sám, ale samozřejmě to jistě nevím. Rád je dává Vařečka. :-D

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:31:29

                  rover >> Ale nebojím, není čeho ... Leč už jsem říkal, že tady netoužím po tom, abych tu měl konflikty.

                    Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 22:29:51

                    rover >> znám ji osobně :)

                      Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 22:29:38

                      MAXXSKATER >> tak Vo tom žádná aspoň že má děcka :)

                        Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 22:29:37

                        vaereckoff >> Chce se tak prezentovat, ...každého věc, osobně si to nemyslím, vliv "sítě" je nezměrný.

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:29:32

                          Lasskoun >> Tak to jsi mi vzal teda vítr z plachet ... A můžu zůstat alespoň u toho šarlatána ? :-D

                          Tak teda čus Ty tam. ;-)

                            NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 22:28:13

                            ... jinak koukám, že jste slušný zvířata ... kdo se postaral, že to Dědek ze "žluté" dopracoval už na "červenou"?? ... "x-DDD ...

                              NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 22:27:00

                              MAXXSKATER >> Nevim, nesleduju, ale v Severní Americe zabije los za rok více lidí než medvěd grizzly. Ale přesná čísla neznám.

                                Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 22:26:01

                                MAXXSKATER >> Jako že se bojíš ? Pak nevím čeho, a navíc tady.

                                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:25:59

                                  vaereckoff >> On tam má holky a myslím, že je tam má i na podzimní prázdniny až do úterý. :-)

                                  Vždycky tu bejvá méně, když je tam má, což chápu, protože si je chce užít, jak to jenom nejvíce jde.

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:25:06

                                    Kondrakar >> Tak to vidím úplně stejně ... Však kolik takových nehod je ve Skandinávii či Rusku ?

                                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:24:15

                                      vaereckoff >> Tak se taky uvidí ... Králíka nějak extra nemusím, ale ten domácí chov je znát. :-)

                                        NLasskoun - Profil | Ne 28.10.2018 22:23:57

                                        ... "prosluněný večer" přeji všem ... ":-) ...

                                        to MAXX: ... Kubo, a vopavaž se přivítat mě nějakým léčitelským oslovením ... od teďka slyším výhradně už jenom na "povodník@" nebo na "zrmd@" ... popř. na kombinaci obojího ... "x-DDD ...
                                        (takto mě totiž dipsomanicky dneska veřejně počastoval Bušák, tož mu chci chlapcovi udělat radost ";-DD)

                                          Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 22:23:43

                                          A kdepak vlastně máme Jirku sikitu :)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt