Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 22:23:40

    MAXXSKATER >> Jn, ale i tak si myslím, že je větší šance, že tě sejme auto, než divoká zvěř.

      Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 22:23:25

      MAXXSKATER >> to by bylo fajn :)

        Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 22:23:15

        rover >> yvca je na pohodu

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:22:00

          rover >> Nic není tak horké, jak se to upeče ... Je pravda, že Ivka občas reaguje na něco poměrně horlivě, ale vždy se to časem urovná. Jsem přesvědčen, že všichni v této diskuzi to myslí jen ve srandě.

            Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 22:16:16

            MAXXSKATER >> Jasně. Já vím, že ne. Akorát se někdo někde viděl sám v sobě, a elektronický problém na světě. Jen bych chtěl vidět, kdyby se někdo takto "nasral" do její diskuse. Měl jsi jí rasantně umravnit, můj názor. Ať už to bylo jakkoliv ...

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:10:57

              Kondrakar >> Hmmm, tak tam už je přeci jenom riziko, že by nějací lidé mohli bejt na procházce.

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:10:18

                rover >> V klidu ... Ale hlavně já mám v tomhle svědomí čisté, rozhodně jsem s tím na ní nemířil.

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:08:43

                  vaereckoff >> Třeba zase bude brzy k mání, myslím, že bude táta na zimu snižovat stavy.

                    NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 22:08:03

                    MAXXSKATER >> Na jaře, kamaráde, na jaře. To už je tráva, čerstvé listí a samice mají z čeho tvořit mléko. Navíc už je teplo, takže nehrozí, že by tak mladá mláďata prochladla.
                    A odborník vážně nejsem.

                      Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 22:07:13

                      MAXXSKATER >> sakja

                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:04:58

                        vaereckoff >> Zrovna minulej tejden jsem nevěděl co s ním, tak šel nakonec ke tchyni a tchánovi. =)

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:04:33

                          nadrazak >> Ty jsi prostě nezmar. ;-)

                            Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 22:04:29

                            MAXXSKATER >> doval

                              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:03:50

                              nadrazak >> To jednak a druhak by už měl Vařečka mnohem levnější si ho koupit v krámě. =)

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 22:02:01

                                Zpátky k Dědkovi ... :-)))

                                  Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 22:01:49

                                  Valím zase do terénu.

                                    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 22:00:38

                                    MAXXSKATER >> Já vím,psal jsi o tom a ty tvé by asi neschválila rodina.:-))

                                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:59:35

                                      nadrazak >> Ty ne, to by měl hodně drahé ... :-) Ale táta se opět vrátil k jejich chovu po letech. =)

                                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:58:58

                                        nadrazak >> Tu fotku jsem dal já, ale rozhodně jsem tím nemířil na Ivu. O tom snad nemusíme debatovat.

                                          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:58:00

                                          MAXXSKATER >> Snad mu nechceš nabídnout ty co máš doma ?, :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt