Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:57:11

    MAXXSKATER >> Kašleme na to.

      Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:56:48

      MAXXSKATER >> Tak jsem tam tu fotku dal nakonec já ??

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:56:11

        vaereckoff >> Ty jsi ocas ... Už jsem Ti to říkal, že bych neměl mít problém králíka sehnat.

          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:55:57

          MAXXSKATER >> Všiml jsem si.

            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:55:15

            nadrazak >> Mne nemusíš omlouvat, já se ničím neprovinil, tak nepiš, že jsem nepromyslel následky. =D

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:54:43

              nadrazak >> Tak evidentně Ti to tam našrotovalo prakticky hned, ale jak vidíš, tak jsi pod dozorem. :-)))

                Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:54:28

                MAXXSKATER >> Já tě omluovám,nikde netahám.:-))

                  Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:53:45

                  MAXXSKATER >> Myslíš,že já jo.:-))

                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:53:41

                    Kondrakar >> Ano, to jsem chtěl napsat, že jedině s mladými by mohlo dojít k nějakému incidenty, ale ... Nemají oba tyto druhy (losové a zubři) mladé v zimě, když stejně lidi do lesa moc nechodí ?

                    Možná se pletu. Vím, že bych si to mohl najít, ale nějak se mi nechce, když Ty vypadáš na odborníka. :-)

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:52:22

                      nadrazak >> Mne do toho netahej, tohle je čistě Tvůj průser. Já Ti opravdu myšlenku nečtu. =)

                        NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 21:51:55

                        MAXXSKATER >> No, plachá. Jako asi jo, ale los i zubr jsou dost agresivní, když mají mladé. Za to vlci jsou z lidí tak pos...., že nezaútočí, ani když jim lidé vybírají mladé z doupěte.

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:51:22

                          nadrazak >> Bavili jsme se o Dědkovi, opravdu jsem nečekal, že to přetočíš o 180° na Tetku. ;-)

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:50:42

                            yvana >> No, no, no ... Hledal jsem někoho s množstvím metálů, tak se na to tito pohlaváři nabízeli.

                              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:49:49

                              vaereckoff >> Doufám, že tu základní průpravu se naučí ve škole, chodí na sportovní a atletickou.

                                Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:48:41

                                yvana >> Asi taky nedomyslel následky jako já.

                                  Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 21:48:40

                                  nadrazak >> Nebudeme se v tom hrabat,dva dny s váma dvěma nemluvím:-))

                                    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:47:53

                                    MAXXSKATER >> Já tady tu fotku nedal,jen jsi čekal co na ni vypálím.:-)

                                      Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 21:47:52

                                      yvana >> Pokud žiješ už jen elektronickým prostředím, může se ti to tak jevit.

                                        Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 21:47:46

                                        MAXXSKATER >> A ty jsi vůl,že sem dáš takovou svini!!!!!!!!!!

                                          Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:47:12

                                          MAXXSKATER >> tak ho sekni na atletiku, to je nejlepší průprava pro děti, naučí je chodit běhat skákat a kotrmelce..... To dneska 2/3 děti neumi

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt