Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:46:47

    yvana >> Já nebral jeho " lidskou " stránku jen vzhledovou,to si fakt myslíš,že bych tě celkově srovnával s tím zmetkem.:-))

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:46:24

      nadrazak >> Ano, sveď to na mne, jako kdybych Tě tím snad někam směroval. To mě ani nenapadlo.

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:45:44

        vaereckoff >> Tak zase tak blízko to nemám a nemohl bych tam kvůli směnám pravidelně dojíždět.

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:45:07

          nadrazak >> To jako jo ... Ani k tomu není potřeba Baroš ... Cílem byla záchrana, tohle je nadstavba.

            Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 21:45:01

            nadrazak >> Martine zlobím se,ten člověk dokázal udělat tolik zla,že to snad nedokázal nikdo....

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:44:29

              vaereckoff >> Já totiž úplně vidím, že když bych to teď oznámil na přespříští týden, tak se něco vy*ere. =)

                Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:44:15

                Kondrakar >> Kdyby tu to pako nedalo tu fotku tak bych neuklouzl.

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:43:47

                  Kondrakar >> Já tomuhle teda moc nerozumím, ta zvířata jsou plachá a s jistotou by utekla. :-)

                    Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:43:30

                    MAXXSKATER >> dej ho do Přelouče na ragby volku, máš to kousek, o děti je tam parádně postaráno, a nebude z něj babovka

                      Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:43:27

                      MAXXSKATER >> Baníčku to zatím šlape,nechci zakřiknout.:-)))

                        NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 21:43:08

                        nadrazak >> A je to tu. Teta nikdy nespí.

                          Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:42:58

                          MAXXSKATER >> znám moc dobře :D

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:42:52

                            vaereckoff >> Nechci do toho moc investovat, aby ho to pak přestalo za chvilku bavit v tomhle věku. =)

                              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:42:18

                              vaereckoff >> Tak to snad budu vědět dříve, počítám tak tento nadcházející týden, leč znáš to. :-)

                                Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:42:00

                                vaereckoff >> Stalo se.

                                  NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 21:41:51

                                  MAXXSKATER >> Jj, ale lidi tomu věří. Vlci tady nebyli víc jak 100 let, a když se tu nějakej objevil, okamžitě na něj uspořádali hon a zabili ho. Takže už s nimi neumíme žít, nechceme je tady atd. Stejný sem nedávno četl o zubrech a losech, co se sem vrací přirozenou cestou.

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:41:39

                                    nadrazak >> Jako bys mě neznal ... Přesnej opak Tebe. :-)))

                                      Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:41:19

                                      yvana >> Omlouvám se,mladická nerozvážnost.

                                        Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:40:48

                                        MAXXSKATER >> Tak ještě není všem zápasům konec jak víme.:-)))

                                          Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:40:38

                                          MAXXSKATER >> na fotbal..... Co to je za sporty tvl.... :D

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt