Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:40:19

    nadrazak >> ja ti to říkal.....

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:40:18

      rover >> Budu doufat, že zase začne chodit na fotbal ... Nerad bych ho viděl jen u PC a tabletu.

        Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:39:51

        MAXXSKATER >> lepší je to domluvit, já to můžu oznámit doma... A když to zrušís, bude žena spokojená, ale pokud ji v úterý večer oznámí, že ve středu jedu na akci zet, tak jsem mrtvé :D

          Nyvana - Profil | Ne 28.10.2018 21:39:40

          nadrazak >> Tohle jsi hochu přepísknul bez smajlíka....

            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:39:40

            nadrazak >> Špatně ... Je to opět už pomalu ve stejné bídě jako loňskou sezónu ... Škoda slov.

              Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:39:28

              Kondrakar >> Nestraš,pokud to nikdo nepráskne bude klid.:-)))

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:38:57

                Kondrakar >> To jsou asi takové kecy, jakože sumec sežere na písáku koupáče i se psem. :-)))

                  Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:38:41

                  MAXXSKATER >> Díky,že jsi tak ohleduplný.:-))

                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:38:07

                    vaereckoff >> Horší trága by byla, kdybych to tady domluvil a pak vám to tady den předtím zrušil. =)

                      NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 21:38:04

                      nadrazak >> No tvl, tohle nebude za dormíka. To bude krumpáč mezi lopatky :-)))

                        Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 21:37:55

                        MAXXSKATER >> Jo kámo, mýmu je o rok víc, a rozptyl v jeho aktivitách raději řešit nebudu, ...doba je dnes holt jiná, než kdysi u nás.

                          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:37:54

                          MAXXSKATER >> Kubo,nevíš jak hrála včera Sparta ??

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:37:34

                            nadrazak >> Do TOP zápisu to dávat nebudu, to by byla velká podpásovka, ale zabodoval jsi. :-)))

                              Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:37:20

                              rover >> ale na busakovu obranu musím říct, že ki toho králíka drží v mrazáku 3 měsíc :/... Nebyl jsem stont si tam dojet... Vždy do toho neco vlezlo

                                NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 21:36:23

                                MAXXSKATER >> Jo, a na druhou stranu pláčou, že jim vlci zabíjej tu zvěř. A že budou žrát děti a nikdo nebude moct do lesa,protože by ho mohli sežrat vlci. Jo, problém budou mít pejskaři, co chodí do lesů s hafany na volno.

                                  Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:36:14

                                  MAXXSKATER >> to je traga, s tebou, můžu ti říkat amur? :D

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:36:13

                                    nadrazak >> Já si myslím ... Navíc na co bys hnal drezínu až někam k východním Čechám. :-)))

                                      Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 21:35:46

                                      vaereckoff >> V klidu, vůbec to neřeším, jen jsem tam náhodou něco četl, toť vše :-) Nejsem jejich příznivcem.

                                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:35:21

                                        vaereckoff >> Nerad bych něco domlouval, abych to pak rušil. :-) Uvidím, jak dopadne auto a jak dopadneme se ženou s tím výročím. =) Potom se můžeme zeptat Jirky, jestli má nějakej den volno. ;-)

                                          Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:35:18

                                          nadrazak >> tak a teď jsi mrtvé.....

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt