Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:34:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> Wolku,to je teta,potom si oholila obočí,pšššt.:-)))

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:33:44

      nadrazak >> Tak daleko jako Brežněv to za současného režimu určitě nedotáhne, což je škoda. =D

        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:32:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        nadrazak >> To Dědek taky ... :-)))

          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:32:35

          MAXXSKATER >> Tebou se nebudu špinit,to obstará teta jak bylo avizováno.:-)))

            Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:32:16

            nadrazak >> Dedkovi asi bouchl u ucha delobuch :)

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:32:12

              Kondrakar >> Taky si to myslím, i když historicky k nám patří a furt tu někdo brečí z přemnožené zvěře.

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:31:24

                nadrazak >> Jsem rád, že si já něco takového ještě ani nezasloužím ... :-)))

                  Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:31:03

                  Dědek >> Nic se nestalo,taky se do mě furt navážejí a nic si z toho nedělám,vím,že každý jednou bude muset přejít koleje.:-)))

                    Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:30:32

                    MAXXSKATER >> tak to domluv s Jirinem na str nebo čtvrtek a jedem :)

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:29:59

                      rover >> Synátorovi bylo v září 8 a už začíná mít jiné zájmy než ryby, tak začnu brát dcerku. =)

                        Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 21:29:38

                        rover >> když to je těžký, já busakovi psal sz, že by se pro to zastavil synatoe, ale neodpověděl, to je pak těžký :)

                          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:29:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Konečně mi to došlo !!!! Dědek nebyl pozván a ani navržen na nějakou medaili nebo dokonce vyznamenání. Ego utrpělo citelnou ránu a následná frustrace vyústila ve zdejší tvrdá slova.

                            NDědek - Profil | Ne 28.10.2018 21:27:39

                            nadrazak >> aha... měl to být žert. No, já se také nedurdím kvůli vtipům ne mě... Tak promiň.

                              Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:26:25

                              MAXXSKATER >> Dovedu se maskovat i rákosím.:-))

                                Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:25:37

                                Dědek >> Tak snad stačí napsat tohle a ne hned blbečkové a sračky nemyslíš ?

                                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:25:18

                                  nadrazak >> Ano, tam to mám velice rád, ale na přejezdech se vždycky raději x-krát rozhlédnu. =)

                                    NDědek - Profil | Ne 28.10.2018 21:24:43

                                    nadrazak >> navíc, ten překrásný ohňostroj v lijáku...

                                      NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 21:24:31

                                      MAXXSKATER >> Jedině dobře, tak bacha, aby tě nějakej nechyt za zádel :-))) i když se obávám toho, že se myslivci zákon nezákon, postarají, aby tady žádní vlci nebyli.

                                        Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:24:22

                                        MAXXSKATER >> Jak jinak,kompletní servis.:-))

                                          NDědek - Profil | Ne 28.10.2018 21:24:15

                                          nadrazak >> z vaší neúcty :-(

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt