Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 21:23:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> Tak tak, doma je doma. A s těmi dětmi dvojnásob, strávený čas s nimi je nenahraditelný ničím, děláš velmi dobře !

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:23:34

      nadrazak >> Jsi dobrák celým srdcem. Tam bys pro něj jel drezínou, zpátky bys ho vzal pohřebákem. :-)

        Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:23:23

        Dědek >> Tak nechápu proč jsi tak nerudný.

          NDědek - Profil | Ne 28.10.2018 21:23:21

          nadrazak >> vyřiď Kubovi, že jsem se na něj právě zaměřil.

            NDědek - Profil | Ne 28.10.2018 21:22:20

            nadrazak >> už jsem se dvakrát sprchoval, je to v poho...

              Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:21:55

              MAXXSKATER >> Hlavně kolem Labe bych prosil.:-))

                Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:21:13

                Dědek >> Tak si vyměň plínku a kapesníky.:-)) Mohl by jsi se oprudit.:-)))

                  Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:20:00

                  MAXXSKATER >> Nějak se mi do toho dnes večer nechce ale pokud by měl dědek zájem,jsem k dispozici.:-))

                    NDědek - Profil | Ne 28.10.2018 21:19:39

                    nadrazak >> Já dnes viděl Káju Gotta, zjihnul jsem a vím, co se sluší a patří :-o

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:19:38

                      nadrazak >> Máš mu navrhnout, že se může postavit na koleje se svítilnou, že za ním rád přijedeš. =)

                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:19:11

                        rover >> Bejvalo to tam lepší, ale to bylo asi všude. Když to tam znáš, tak se dá pořád slušně zachytat.

                        A to já mám tenhle růst dětí ještě všechen před sebou, takže zůstanu tady na revírech v kotlině. =)

                          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:18:28

                          Dědek >> Pokud chceš slavit jinak,můžeš se třeba postavit a řídit křižovatku.:-))

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:17:56

                            nadrazak >> Kdyby se tam Pepek jednou octnul na rybách, tak by se tam k ní ještě nakvartýroval. =)

                              NDědek - Profil | Ne 28.10.2018 21:17:42

                              nadrazak >> jo, ty sračky. Co tak nějaká úcta k dnešnímu výročí? Nic vám není svaté :-)

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:17:25

                                nadrazak >> To ne, já to právě tak nějak čekal, že dneska to budeš kosit drezínou jako nikdy. =)

                                  Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:16:31

                                  Dědek >> Proč nám nadáváš do blbečků.:-))Sračky jsou silné slovo my tady normálně kecáme.:-))

                                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:16:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dědek >> Ty sem vlezeš a hned remcáš ... Co to je za morálku u toho našeho policejního sboru ? :-)))

                                      Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 21:14:28

                                      MAXXSKATER >> Jasná věc, párkrát jsem tam byl, to rybolovně omrknout :-) Tomu přespolnímu lovu do brakických vod už až tolik nedávám, ...děti rostou, a jejich nároky strmě také :-)

                                        Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:14:27

                                        MAXXSKATER >> No,nevím jestli by to nevadilo Pepovi.:-))

                                          Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:13:35

                                          MAXXSKATER >> Tím mi chceš naznačit,že mám na dnešek vyhlásit amnestii ??

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt