Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NDědek - Profil | Ne 28.10.2018 21:13:24

    Blbečci. Výročí 100 let republiky a vy tady tlacháte úplné sračky. To vědět, tak se do akce nehlásím. :-o

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:13:20

      nadrazak >> Tyhle dvě věci k sobě mají hodně blízko, respektive z té slabosti se stane často láska. =)

        Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:12:39

        MAXXSKATER >> Neříkal jsem nic o lásce ale o slabosti.:-))

          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:12:25

          nadrazak >> To jsem si říkal dneska celý den při pohledu z okna ... No a navíc máme kulaté výročí. =)

            Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 21:11:55

            MAXXSKATER >> Je krásná mlha,cítím v kostech,že budou praskat cizí kosti.:-)))

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 21:11:04

              Kondrakar >> Teda Tobě ale narostly křídla s tím, jak roste populace vlků v naší vlasti ... :-)))

                NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 21:07:57

                MAXXSKATER >> Leda tak ti, co tě neznají a i ti jen možná :-)))

                  NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 21:07:04

                  nadrazak >> Krásné slovní spojení "slovní průjem" 😂 to si budu muset zapamatovat

                    Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 21:06:11

                    vaereckoff >> Jen jsem včera náhodou zaregistroval, ...klid, ohledně "nich" netřeba žádného stresu, ...mnoho plků pro nic za nic :-)

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:59:33

                      vaereckoff >> Tak to já mám ten přespříští týden dovolenou celý turnus, ale jde o výročí se ženou. :-)

                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:58:34

                        rover >> Dříve to nebylo až tak neobvyklé, ale většinou přes zimu napadlo dost sněhu, takže pak na jaře voda opět dotekla ... Teď po posledních zimách je to otázka a může z toho být celkem problém. :-)

                        Tak na ježdění rybařit do zahraničí zatím nemám čas a popravdě mě to ani netáhne, leč třebas jednou.

                          Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 20:56:59

                          rover >> kde? :o

                            Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 20:56:44

                            MAXXSKATER >> u mě to je jednoduchý, já mám teď volno po, ut, pa, so, ne... Příští týden st a ČT.. :)

                              Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 20:55:41

                              MAXXSKATER >> Až taková krize tam ... :-) I já mám rádius celkem veliký, Evropa je mi malá, někdy vymýšlím téměř nesmysly :-)

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:54:36

                                nadrazak >> To Ti to nestačilo ještě ??? :-)))

                                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:54:20

                                  nadrazak >> Ano, miluje Tě tak, že by Tě nejraději praštila násadou od lopaty, to máš recht. :-)))

                                    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:54:12

                                    Jdu něco podělat.:-))

                                      Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:53:13

                                      MAXXSKATER >> Však může,má pro mou osobu slabost.:-)))

                                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:53:12

                                        vaereckoff >> No právě ... To samé platí i o Jirkovi.

                                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:52:43

                                          Kondrakar >> Tomu nikdo, kdo zdravě uvažuje, nemůže uvěřit, že bych sekundoval plknám. :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt