Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:52:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kondrakar >> Ten to má normálně ale já jen velmi zřídka ten slovní průjem.:-)))

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:52:11

      nadrazak >> Třeba Tě sem o tom přijde sama přesvědčit, že jsem jako vždycky samozřejmě nelhal. =)

        Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 20:51:57

        MAXXSKATER >> nemám problém, když budu mít volno :)

          NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 20:51:54

          MAXXSKATER >> Jaké pomluvy? 😮

            Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 20:51:20

            vaereckoff >> Bušákové se ti snaží vyprášit kožich ...:-)

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:51:18

              nadrazak >> Já bych to zkusil ... Zkus i to zakamuflovat jako většina slovy, že jsi je pak pustil. :-)))

                NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 20:51:10

                nadrazak >> Třeba Maxe, ten je taky užvaněnej až běda :-)))

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:50:31

                  Kondrakar >> To jsou jenom sprosté pomluvy ... :-)))

                    Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:50:26

                    MAXXSKATER >> To věřím:-))

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:50:08

                      vaereckoff >> Jak říkám, tak se uvidí ... Pro mne by bylo asi lepší tam už jet pak ve všední den.

                        Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:49:55

                        Kondrakar >> Koho jiného.:-)))

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:49:24

                          nadrazak >> Tetičku jsem dneska informoval, že se večer dostavíš, tak byla radostí bez sebe. =)

                            Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:49:20

                            MAXXSKATER >> Co myslíš,nebylo by to možné dát své úlovky do rubriky můj lov ?? :-))Asi by to neprošlo.

                              NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 20:48:45

                              MAXXSKATER >> A ty jim statečně přizvukuješ :-)))

                                Nvaereckoff - Profil | Ne 28.10.2018 20:48:37

                                MAXXSKATER >> tak dej vědět, ať se nám ta akce ZET vydaří :&

                                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:48:23

                                  rover >> Jojo, jde to hodně dolů, to je pravda, ale zase tam pamatuji i více, že šlo přejít na ostrov. :-)

                                  Já točím hlavně pár revírů, ale strašně rád objevuji i nové, kde jsem ještě nebyl. Zkrátka jak to vyjde. =)

                                    NKondrakar - Profil | Ne 28.10.2018 20:48:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    nadrazak >> Jestli tou největší plknou myslíš sebe, tak to sedí :-)))

                                      Nnadrazak - Profil | Ne 28.10.2018 20:46:54

                                      Kondrakar >> Hoj,ani se nediv však víš,že největší plkna zde.:-)))

                                        Nrover - Profil | Ne 28.10.2018 20:46:40

                                        MAXXSKATER >> Tam prý není voda, ...suplovat se vyplatí, resp. změna je život. Dělám to stejně, navíc rád a dost často :-)

                                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 28.10.2018 20:45:48

                                          Kondrakar >> Zdar vlčáku, oni tady jedou furt, ani na chvilinku se nezastaví ... Též to nechápu. =)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt