Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:59:48

    nadrazak >> Jojo, občas mi ho je až líto, protože malé všechno projde. Všechno mu furt bere. :-)

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:58:57

      nadrazak >> Do řiti, tak jsem se snažil zaplatit pojistku na barák, vše vyplním a pak "server nedostupný".

        Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:58:56

        MAXXSKATER >> Můžu dát Top aniž bych zrušil anketu??

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:58:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          nadrazak >> A ještě by byl donucen sepsat dopis na rozloučenou tak, jako to dělají sebevrazi. :-)

            Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:58:23

            MAXXSKATER >> Doufám,že mu Ema pořád zatápí pod kotlem,to aby náhodou nevyšel ze cviku.:-))

              Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:53:54

              MAXXSKATER >> To je pravda.:-))

                Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:52:15

                MAXXSKATER >> Dovoluji si tipnout,nejdříve by mu zakroutila ocáskem,potom krkem a nakonec by vyletěl z okna jen " čistě " náhodou.:-)))

                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:50:51

                  nadrazak >> Dříve to bylo všechno takové uvolněnější. Všechno se dalo vyřešit s lidským přístupem.

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:50:09

                    nadrazak >> To už by jí mohl nabídnout i bývalým kolegům z branže "na pokusy" ... Jenom nevím, jak by se na to tvářila Míša, až by jí to oznámil, že jela točit někam do Tanzánie jakési filmy pro dospělé. :-)

                      Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:47:46

                      MAXXSKATER >> Tak to naši kluci se mohli jít do první třídy podívat jak to tam probíhá atd..-))

                        Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:46:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        MAXXSKATER >> Myslím si,že Radek by se tvářil jinak když by jí bylo už třeba 17. to by tak nenabízel..-))

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:46:10

                          nadrazak >> Rádo se stalo. :-) Hele, nebyl, byl tam už loni, takže letos tam půjde až k zápis. =)

                            Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:41:34

                            MAXXSKATER >> Co mladý už se byl podívat ve škole,myslím tím třeba den otevřených dveří či něco podobného.:-))

                              Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:40:38

                              MAXXSKATER >> Tak nyní si mě fakt rozesmál.:-):-):-))))

                                NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:39:39

                                nadrazak >> Jasný, no. Člověk to musí brát tak, jak to je, stejně s tím nic neudělá. Volno bude jindy.

                                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:39:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  nadrazak >> Trojice moderátorů je vyvážená. Sparťan, Slávista a Baníkovec. To zní jako špatnej vtip. :-)))

                                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:38:21

                                    nadrazak >> Myslím to dobře a upřímně ... ;-)

                                      Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:37:34

                                      MAXXSKATER >> Já bych si taky užíval ale bohužel. D

                                        Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:36:58

                                        MAXXSKATER >> To se nebojím,pokud s tím někdo z nás třech tady o tom nezačne tak bude klid. Já jen,že budu mít krytá záda.:-))

                                          Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:35:52

                                          MAXXSKATER >> Nekomanduj mě pořád. D

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt