Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:14:07

    nadrazak >> To zase bude určitě nějaká odstávka serverů nebo tak něco, ale nic nedali vědět. :-X

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:13:47

      nadrazak >> Ale tak neříkej, že když se občas něco mezi vámi dělo, že jí rodiče nenadržovali. :-)

        Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:13:31

        MAXXSKATER >> Jestli musí Míša dělat pořád rozhodčího to je taky na bednu. D

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:13:16

          nadrazak >> Můžu pak napsat M.M., aby nám sem tu funkci hodil. :-) Nevím, po zkušenostech z vedle.

            Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:11:33

            MAXXSKATER >> Třeba mají v noci zavřeno.:-))))

              Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:10:56

              MAXXSKATER >> O sedm let mladší ségru,s tou jsem si dělal pořádek sám..-))

                Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:09:49

                MAXXSKATER >> Já tam chtěl dát tu trojici moderátorů,proč si myslíš,že by to v budoucnu mohlo dělat neplechu ten top..-)

                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:08:58

                  nadrazak >> Musím to vložit do internetového bankovnictví ... To je zase opruz ... Pořád nedostupno.

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:08:37

                    nadrazak >> Ty jsi měl mladšího nebo staršího sourozence ? Ti mladší jsou vždy upřednostňováni. :-)

                      Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:06:46

                      MAXXSKATER >> Nemáš tam tiskárnu,tak si to vytiskni a potom jen doslovně opiš.:-))

                        Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:05:51

                        MAXXSKATER >> Tak to je jiná jen se divím,že se tatínek nezastává tatánka..-)))

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:04:36

                          nadrazak >> To jo a teďka to určitě jako naschvál opíšu blbě z toho papíru, jak budu vytočenej. :-)

                            NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:04:15

                            nadrazak >> Můžu to pak časem vyjednat, to není problém. Jen aby to nedělalo zlou krev. =)

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:03:42

                              nadrazak >> Projde ... Já mu to furt říkám, že on byl jakožto prcek úplně stejnej jako ona. =)

                                Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:02:47

                                MAXXSKATER >> Máš to aspoň natrénované nanečisto.:-))

                                  Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:02:08

                                  MAXXSKATER >> Toho jsem si ani nevšiml píšu a kecám s kámošem více toho nestíhám..-))

                                    Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:01:03

                                    MAXXSKATER >> Neříkej,že u tebe jí to neprojde..-))

                                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:00:45

                                      nadrazak >> Fakt jsem z toho celej nadšenej, že to budu muset opět vyplňovat všechno znovu.

                                        NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 1:00:18

                                        nadrazak >> Můžeš, ale jelikož zatím nemáme v diskuzi možnost "TOP zápisu", tak máš smůlu. =)

                                          Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 1:00:05

                                          MAXXSKATER >> To musíš otevřít okno nebo profouknout dráty..-))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt