Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:34:37

    nadrazak >> Doufám, že dnes nic nehledal ke sprdnutí. :-) A zpomal, ať je všechny nevyplašíš. =)))

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:34:12

      nadrazak >> Ale kušuj ... Ještě by se tady nakonec mohli rudí s Baníkovci porvat, volku ... :-)))

        NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:33:13

        nadrazak >> Tak to mne naopak úterý vůbec neštve, zůstanu si hezky doma a budu vychrupávat. =)

          Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:31:50

          MAXXSKATER >> Myslíš,že sem Pepa nakoukne aby ti dal kapky? :-))

            Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:31:02

            MAXXSKATER >> Celkem mě to začíná bavit už je tady další Baníkovec a snad se najdou další jinak by jste byli s Asu a já vím kým ještě ve velké přesile..-))

              Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:29:06

              MAXXSKATER >> Tak to je jiná to beru. Co se dá dělat,více mě štve to úterý.

                NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:26:14

                nadrazak >> Že mi je Tě líto ... :-)

                  Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:24:49

                  MAXXSKATER >> Ale pořád nechápu v čem je ten zakopaný pes???

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:23:05

                    nadrazak >> No, abys tam nešel třeba hned zítra, což se teda nakonec bohužel potvrdilo ... -_-

                      Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:20:32

                      MAXXSKATER >> Zítra den,neděle noc a út.den za toho pošuka s tou preventivkou.

                        Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:19:44

                        MAXXSKATER >> Co jsi tím ne moc brzo myslel ??

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:17:41

                          nadrazak >> Asi už nám všem ta zima šplouchá na maják. ;-) Na úterý jsem si vzal raději volno. =)

                          A co Ty ? Kdypak Tě zase plánuje Tvůj chlebodárce nahnat do zaměstnání ? Doufám, že ne moc brzo.

                            Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:15:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            MAXXSKATER >> Ten včerejší den byl nějaký divný. Pepa kašle na ryby,Radek mi nabízí An. aby se jí zbavil,nějaká erupce či co.:-)))

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:13:43

                              nadrazak >> To jako jo, ale s rychlostí světla ... ;-)))

                                Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:12:13

                                MAXXSKATER >> Já jsem hotový beránek.:-))

                                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:11:01

                                  nadrazak >> Tak se dneska drž na uzdě, ať kluky moc nevyplašíš ... Necháme to rozjet pomalu. =)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:10:27

                                    nadrazak >> To je fakt ... :-) Koneckonců mi to je celkem jedno, ať to ignoruje třeba sám Drahoš. :-)))

                                      Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:09:33

                                      MAXXSKATER >> Jo,byl to fakt fukec..-))

                                        Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:09:09

                                        MAXXSKATER >> Já jen,že ten počet celkem sedí.:-))

                                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:08:27

                                          nadrazak >> Já ho tady zaregistroval jenom tak letmo, místy to tu frčelo tak, že jsem vůbec nestíhal. =)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt