Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 7:35:32

    draveček >> :-))) Doufám, že Tom nelapil vlka ... 😂

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 7:34:48

      Vash >> Třikrát zdar, třikrát sílu a třikrát rum i pro Tebe, tajemníku. :-))) Už jsi v lese viděl nějaké houby ?

        NVash - Profil | Ne 7.6.2026 7:19:21

        MAXXSKATER >> Brýtro předsedo 🫡🤘😤

          Ndraveček - Profil | Ne 7.6.2026 7:12:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dokazali jsme to💪💪💪Tom ho přeci jen lapil🐳🐬🐟

            NMAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 6:34:37

            jirisyky >> :-))) Rozplave, pokud ho tam nebudeš záměrně mordovat jako někteří, aby pak měli výmluvu ... 😂

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 6:33:42

              Dobré ráno všem.

                Ndraveček - Profil | So 6.6.2026 21:36:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Mame tady posledni noc.

                  Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 21:28:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  :-)))))))))

                    NLutra - Profil | So 6.6.2026 21:00:59

                    sasan111 >> Děkuji za varování. Je to opět o tom, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán, některý i dvakrát.

                      Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 20:48:09

                      Petr64 >> Tam kde projede Rumun tož já též a eště mám pojízdnů postýlku pro milenky :-)))))

                        Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 20:46:14

                        Lutra >> Nepokůšaj lázeňáka, eště by mu zaskočilo jadýrko a bude ťa žalovat :-)))))))
                        Hubu má tak na plané trnky a zmýšlá si bezsemenné hrozénky :-)))))))

                          NLutra - Profil | So 6.6.2026 20:04:59

                          jirisyky >> Já mám čabaňskou perlu. Není úplně bezsemenná, ale velmi ranná, nevymrzá a je hodně dobrá. U mně dozrává už v půlce srpna a to jsem 550 m n.m.. Je ale na jižní zdi. L.

                            NPetr64 - Profil | So 6.6.2026 19:32:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tahle sklenička je lepší,než ta na obrázku níže.👍😉😁😁

                              NPetr64 - Profil | So 6.6.2026 19:21:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na chatě je líp než v Brně.😉

                                NPetr64 - Profil | So 6.6.2026 19:17:07

                                sasan111 >> Já potřebuju auto do lesa a né plečky do vinohradu.😁

                                  NSharry - Profil | So 6.6.2026 19:10:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  pohodovy den bando! 😊😉

                                    NSharry - Profil | So 6.6.2026 19:09:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    🙂🙃

                                      NSharry - Profil | So 6.6.2026 19:09:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      😇😇

                                        NSharry - Profil | So 6.6.2026 19:08:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        sasan111 >> 😁😉

                                          Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 17:52:18

                                          MAXXSKATER >> Tam jde o to, zdali to rozplave. A kdo ví, zdali něco chytneme. 😁

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt