Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

draveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 9:12:09

    Sharry >> Tak to už je jiná, gratulace pane. 👍👍 Budeš mít co překonávat. Kdoví, kolik mohl mít před třením.

      MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 9:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Sharry >> Ty kráso, tak přeci jenom dorazila konečně "big mama" ... :-))) Málokdo si to zaslouží tolik jako Ty a málokomu to taky tak přeju jako Tobě. =) Víš vůbec, kolik z toho mohlo bejt spálených briket v udírně ? 😂

      Veliká gratulace, Tome !!! :-)

        jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 9:10:31

        Lutra >> Já ani nevím, co je tohle za odrůdu. S ex manželkou jsme to kupovali někdy pred cca 13 lety. Nevím, co mi teď hráblo, že jsem si řekl, že ho doma zkusím. 🤣 Pokud tohle co mám ve sklenici nevyjde, tak zkusím příští rok od sasan111, pokud si vzpomenu. 🤣🤣

          Sharry - Profil | Ne 7.6.2026 9:09:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Video Thumbnail
          ŠUKI >>
          kuwa..., sorry, 🙈🙈 špatná fotka... tudyk je ten spravny ..
          107cm, 25+! ( po vytreni...)

            MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 9:09:18

            jirisyky >> Jak víš, že už tam neplave ? Já myslel, že toho, co jste tam grilovali, jsi chytil Ty, pokud je řeč o něm.

              MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 9:08:41

              Sharry >> 😂 Pěkné podkovičky podle představ Brzymorda ... :-))) Mohl by dát na petku Braníku a krábu cíg. 😂

                MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 9:07:33

                Vash >> :-))) Raději si nechci ani představovat, jak musíš vonět, respektive naopak být cítit, ale co už ... 😂

                  jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 9:06:13

                  MAXXSKATER >> Adát mu čas než sám odplave.
                  Kolega tam lapl pred cca 6 lety kolem 7kg amura, ale ten už neplave. Potažmo plaval někomu v žaludku.

                    jirisyky - Profil | Ne 7.6.2026 9:03:22

                    Sharry >> Jsi zabil. 🤣🤣 Dobrejch 25+ 🤣🤣

                      ŠUKI - Profil | Ne 7.6.2026 9:01:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Sharry >> To je ale macek, skoro jak z potoku 😂

                        Sharry - Profil | Ne 7.6.2026 8:58:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        MAXXSKATER >>
                        je to tam!!! 25+!! 💪💪💪, odváženo s Danem
                        @draveček

                        @ŠUKI

                          Vash - Profil | Ne 7.6.2026 8:52:25

                          pajagogo >> Tak 👍🤣🤘

                            pajagogo - Profil | Ne 7.6.2026 8:32:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vash >> však jo, co ve vodě, umeješ a vychčiješ se doma, serou do ní žáby a ryby taky nechoděj prcat na břeh 😂😂

                              Vash - Profil | Ne 7.6.2026 8:27:22

                              MAXXSKATER >> To nehrozí neb do vody nelezu 😝🤘😤

                                MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 8:09:38

                                Vash >> 😂 Ty vole, Ti dám žací stroj ... :-))) Aby Tě tak chtěla žahnout v Orlíku medúza do podvozku ... 😂

                                  Vash - Profil | Ne 7.6.2026 7:57:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  MAXXSKATER >> No je to tráva jako tráva 😉 takže žací stroj 💪🤣🤘

                                    MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 7:56:29

                                    Vash >> :-))) Tu si strč za klobouk nebo si jí vyhul, kdyby to nebyla tráva jako tráva, ale tráva jako tráva ... 😂

                                      Vash - Profil | Ne 7.6.2026 7:53:00

                                      MAXXSKATER >> maxxskater - 7.6.2026 7:48:10 >> tráva 😉🤘🤣

                                        MAXXSKATER - Profil | Ne 7.6.2026 7:48:10

                                        Vash >> Chyba - hledám motivaci, jestli už to má cenu ... 😂 No a co u Tebe na zahradě ? Tam nic neroste ?

                                          Vash - Profil | Ne 7.6.2026 7:43:25

                                          MAXXSKATER >> Už sem v lese tři dny nebyl 😉🤘🤣

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt