Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 17:49:21

    Tak jo, já budu mizet, tak se mějte a zatím čao. x)

      Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 17:49:06

      sasan111 >> A že bych se na to nevys*al. 🤣 Tlačit se mezi regály s důchodcema. 🤣🤣

        NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 17:09:27

        jirisyky >> Předpokládám, že je řeč samozřejmě o fotce, respektive videu, jak amur opět odplouvá do Labe. 😂

          Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 17:07:03

          jirisyky >> Mám aplikaci šitou tobě na míru. Bude ti hlídat cenu bezsemenných hroznů ve všech marketech co existujů a v den speciální akce ťa obudí ve 3:00 ránko abysise mohl řádně připravit na vpád mezi regály :-)))))))

            Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 16:59:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Petr64 >> Když bysise lepěji učil, měl VW SHARANa či SEAT ALHAMBRA, tož bych ti mohl poslat aj dvě skélka....mám na dvoře menší vrakáč :-))))))))

              Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 16:58:41

              sasan111 >> Jaké grafy, jaké tabulky? 🤣🤣 Hele, nemá víno i nějakou aplikaci, která mi dá vědět, jestli to dobře roste? 🤣🤣

                Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 16:57:12

                MAXXSKATER >> Neboj, pokud zabere, tak Ti exkluzivně pošlu fotku. 😁😁

                  Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 16:54:27

                  jirisyky >> Pro letošek už ti nic jinýho nezbejvá, než dotáhnout Mendel-Mičurinův pokus do konce a vyhodnotit...prosím včetně tabulek a grafů růstu v závislosti na teplotě, srážkách a ostatních faktorech do tohoto děje vstupujícich :-)))))
                  Tuto konverzaci můžeš zařadit do sekce připomínky odborníků a otravných přátel :-)))))

                    NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 16:34:21

                    ŠUKI >> :-))) Viděl jsem to a zažil jsem to s Tomem a jeho partičkou na Pastvinách ... 😂 A i dříve v Praze. :-)))

                      NŠUKI - Profil | So 6.6.2026 16:23:01

                      MAXXSKATER >> Chachaři vydrží hóóódně, ale těch tréninku a peněz 🤭

                        NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 16:03:24

                        jirisyky >> Neděle 26. a pondělí 27. mám noční, předtím v pátek a v sobotu denní, ale to mám dovču a budu na chatě. Nevím, co máme v plánu přímo ten poslední týden po mých nočních, jestli budeme opět na chatě ...

                        Jo a ne abys tam zase vyčudil nějakého toho amura, protože to bys mě dost možná mohl pěkně na*rat ... 😂

                          Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 15:20:23

                          Petr64 >> Ale jak je vidět, na baráčku jde pracovat, tak už bude jen a jen lépe. A hlavně v klidu, práce neuteče. Hlavní je zdraví.

                            Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 15:18:28

                            MAXXSKATER >> Hele, jedeme tam poslední týden v červenci. Pochopitelně, budeli místo volné

                              Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 15:17:15

                              čolkař,zloch >> Inu dobrá, tak přiorat. A vůbec, však je to jedno, pochopili jsme se. 😁😁

                                NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 15:08:19

                                jirisyky >> To Ti schvaluju, to je dobře. Dej pak vědět, kdy tam budete a třeba bych se tam otočil, i když bych asi stejně chytal "na svém" ... :-) Hele, i u mne je to letos nějaké divné a také už mám zapsaných 11 docházek. 😂

                                  NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 15:05:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ŠUKI >> Už jsem se bál, že Tomáše někdo udolal alkoholem, což mi přišlo prakticky skoro až nemožné ... 😂

                                    NPetr64 - Profil | So 6.6.2026 14:56:48

                                    jirisyky >> Ještě marodím.☹️

                                      Nčolkař,zloch - Profil | So 6.6.2026 14:39:45

                                      jirisyky >> není lepší je přiorat?🤔

                                        Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 14:38:08

                                        No nic, jde se dookopat poslední záhon brambor.

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt