Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 14:37:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> No počkej, už mám první stranu popsanou. 🤣 A včera padla s kolegy dohoda, kam pojedeme na týden k Labi. A bude to u toho tvého oblíbeného slepáku.

      Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 14:35:30

      Petr64 >> To vypadá, že už jsi zdráv, či práce uschopněn. 💪👍Ať se daří

        Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 14:34:17

        ŠUKI >> Tak ležet může i na lehátku v bivaku a paní manželku zaškolit v manipulaci s prutem. 😁

          Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 14:32:37

          sasan111 >> Děkuji. Pro letošek to už nechám, jak to mám. Kdyby to neklaplo, tak bych se ozval po zimě.
          Mlsná huba jsem 😁 a nejen já, i dcerky.

            NŠUKI - Profil | So 6.6.2026 13:56:49

            MAXXSKATER >> Ne, je marodný a prý ani rumem to nevýlečil! Nemá KPZ 🫣

              NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 13:49:22

              ŠUKI >> Myslíš opičku ? :-)))

                NŠUKI - Profil | So 6.6.2026 13:45:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                jirisyky >> Spíše vyležet… dostal morimbundus 🥶🥵

                  NPetr64 - Profil | So 6.6.2026 13:30:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak. Chajda je v lepidle a příští tejden omítka.😉

                    NPetr64 - Profil | So 6.6.2026 13:23:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    sasan111 >> Mám to zalepený.😉

                      Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 13:06:23

                      Petr64 >> To slepíííííííš :-))))))))))))

                        NPetr64 - Profil | So 6.6.2026 12:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jejda.🤔

                          Nsasan111 - Profil | So 6.6.2026 12:53:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          jirisyky >> Máme aj bezsemenné, mlsná hubo :-)))))
                          Jde to i poslat v malém tubusu a hned s tím do země.....a navíc to bude ódborně nařezané a ošetřené :-)))))
                          ...ale jamky už si vyreješ doufám sááám :-))))))

                          Bezsemenné odrůdy vinné révy jsou vyšlechtěné stolní odrůdy, které netvoří plnohodnotná semena, ale pouze měkké rudimenty. Jsou ideální pro přímou konzumaci a sušení.

                          Na přiloženém obrázku odrůda Rusalka :-))))

                            NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 12:48:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            jirisyky >> :-))) Jenže Sharry je všehochuť a ten je na rozdíl od nás dvou na rybách pořád a všemi styly ... 😂

                              Njirisyky - Profil | So 6.6.2026 12:10:11

                              MAXXSKATER >> Vláčet??? 😲😲😲 Podívej na Sharryho, taky dostal rozum a vydal se tou lepší cestou - kapr se musí vysedět. 😁

                                NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 9:50:23

                                Vash >> Hmmm, to bude asi letos problém úplně všude, co jsem koukal na předpověď na léto ... Jestli na to paní hraběnka Tetička kouká z onoho světa, tak jí určitě ukápne i tak slzička. To málo vody tam nesla hodně těžko.

                                  NMAXXSKATER - Profil | So 6.6.2026 9:49:01

                                  jirisyky >> :-))) Myslel jsem, že budeme ještě 30 let vláčet a ne hákovat, i když Ty klidně dělej až do smrti ... 😂

                                    NVash - Profil | So 6.6.2026 9:43:25

                                    MAXXSKATER >> Voda jde stále níž a níž 😕🤘😉

                                      Červené karty: rover, brzak, keltt