Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 13:27:25

    jirisyky >> Na Tebe vždycky, kocourku - rádo se stalo ... 😂 Taky si teďka konečně něco ohřívám k jídlu. =)

      NPetr64 - Profil | So 30.5.2026 13:02:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jde se dělat. Trávě se letos nějak daří. 🥴

        Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 12:52:08

        MAXXSKATER >> Chlapečku, jsi nějaký drzý.... ☝️😁

          NPetr64 - Profil | So 30.5.2026 12:38:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Další krám na prácu . Jdu kompletovat.

            NVash - Profil | So 30.5.2026 12:17:56

            MAXXSKATER >> 💯% 👍😤🤘

              NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 12:15:26

              Vash >> Není nad společnost čtyřnohých němých tváří - mnohdy to jsou lepší parťáci do života než lidi. =)

                NVash - Profil | So 30.5.2026 11:57:15

                MAXXSKATER >> Nomia myslel kočku respektive kocoura na obrázku 😉🤘😤

                  Nsasan111 - Profil | So 30.5.2026 11:11:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vash >> :-))))))))

                    NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 11:08:51

                    jirisyky >> Už bylo na čase - vypadáš jako politickej vězeň v Somálsku, co prosazoval "chyť a pusť" u kaprů. 😂

                      Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 10:58:59

                      MAXXSKATER >> To víš, jsem dobrák co už zase žere. 😂😂

                        NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 9:18:21

                        jirisyky >> Není zač, Ty jeden dobráku. Raději bych se nudil a měl klid (ticho) ... Raději je přehlušuju:

                        https://www.youtube.com/watch?v=FenKVtzRr0I

                        😂

                          Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 9:01:51

                          MAXXSKATER >> Díky.
                          Aspoň se tam nenudíš a paříš na rytmus překlepů vrtaček. 🤣

                            NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 7:53:21

                            Vash >> No a dobře děláš - ráno má chlap alespoň jistotu, že je ten prvním, který ten den skóroval ... 😂

                            Jinak ta kočka mi připomněla to "meme" s popisem, že takhle vypadá ženská, která od chlapa něco potřebuje. 😂

                            Užij si volno přesně podle svých představ. =) Měl bys potěšit Sharryho a vyrazit mrskat hladinu Orlíčku ... 😂

                              NVash - Profil | So 30.5.2026 7:49:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              MAXXSKATER >> Jj hned ráno 😲🤘🤣 Volno až do zítra 😉

                                NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 7:49:05

                                jirisyky >> :-))) Naštěstí nemáš na směně Spombéra ... 😂 Já tu mám dneska řemeslníky od 7:30, takže jsem do sebe něco rychle hodil ještě před jejich příchodem ... Teďka mi tu kazí sobotní klid pomocí vrtaček atd. 😂

                                Nech si chutnat. =)

                                  NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 7:48:03

                                  Vash >> :-))) Volno jako volno nebo volno jako volno ? 😂 Místo odpočívání jsi řádil s kopretinkou, co ? 😂

                                    Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 7:45:35

                                    MAXXSKATER >> A proto jdu něco polknout

                                      NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 7:26:01

                                      jirisyky >> Tě péro, Jeronýme. =) Proč se tak blbě ptáš ? Co může být hezčího než budování kapitalismu ? 😂

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt