Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 16:12:55

    1568 >> :-))) Sám ho mám taky ještě pořád doma už X let - to je doopravdy nezničitelnej "stroj" ... :-)))

      NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 16:12:18

      jirisyky >> :-))) To je tematické - zčistajasna se objeví i Tomáš, dostaneme domácí hambáč, mikinu a krmení. 😂

        Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 16:10:06

        MAXXSKATER >>Super, beru gril. 😁

          NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 15:22:29

          jirisyky >> :-))) Přesně tak, plán máme, ale i tak jsem ho neřekl celý - bude nám na rybačce grilovat hambáče. 😂

            Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 15:08:56

            MAXXSKATER >> Ale to zní jako plán. 😂😂
            Na co chatu, tu nechám dravečkovi. 😁

              NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 14:51:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              jirisyky >> :-))) Pod Drnem s velkým "D" ... :-))) To znamená, že bys na Seči konečně pořídil nějakou chajdu. 😂

              To zní dobře - pozveme ho na víkendovku. V pátek poseká u Tebe, v sobotu u mne a v neděli zachytáme ... 😂

                N1568 - Profil | So 30.5.2026 14:40:36

                Petr64 >> Ty ho ještě máš? 😁😁😁 Kolik je to už let? Můj zůstal u tetky, a samo, že ho zničili

                  Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 14:26:12

                  MAXXSKATER >> To může potom za odměnu. 😂😂😂😂😂

                    Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 14:25:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Petr64 >> Ale, co bys neudělal pro mé krásné oči. 😂😂

                      Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 14:23:23

                      MAXXSKATER >> Lojzo, jsem hovnochyt. Být živ z ryb, jsem pod drnem (s malým d). 😂

                        NPetr64 - Profil | So 30.5.2026 14:21:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dneska se prudce ochladilo z 28 na 27°C. Musím topit kuřeti.😁

                          NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 14:13:46

                          jirisyky >> :-))) Mne do toho netahej, to vždy pak smrdí průserem ...😂 Radši sem vytáhnu Petra na ryby. 😂

                            NPetr64 - Profil | So 30.5.2026 14:12:07

                            jirisyky >> Je zbytečný nabízet proplacení času a PHM, když nepřemluvíš někoho komu se nechce.😁

                              NMAXXSKATER - Profil | So 30.5.2026 14:11:15

                              jirisyky >> :-))) Tam žereš celou dobu kapří násaďáky na všechny způsoby jako Brzymord, ne ? Doba je zlá. 😂

                                Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 14:03:45

                                Petr64 >> Nemyslím, vím. A @MAXXSKATER ti proplatí čas i PHM. 😂😂

                                  NPetr64 - Profil | So 30.5.2026 13:58:02

                                  jirisyky >>Myslíš? Na hlouposti nemám čas.😁

                                    Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 13:43:23

                                    MAXXSKATER >> Prej konečně 😂😂 Já přemýšlím o dalším žvanci. 😂

                                      Njirisyky - Profil | So 30.5.2026 13:42:25

                                      Petr64 >> Potom můžeš přijet ke mně na zahradu. 😁

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt