Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Sharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Vash - Profil | St 27.5.2026 5:32:01

    ŠUKI >> Nejen s chlebíčků je člověk živ 😝🤘😤

      jirisyky - Profil | Út 26.5.2026 22:53:25

      ŠUKI >> Přesně tak, kámoš 3x. 😁

        ŠUKI - Profil | Út 26.5.2026 21:16:04

        Vash >> Ty mlč, už jsem tady dlouho neviděl chlebíčky, tož nevim co si mám o tom myslet 🤔😂
        A neruš…dívám se na TV. a hockei . Ty se dívej na ANIMO 🤭

          Vash - Profil | Út 26.5.2026 21:14:15

          ŠUKI >> Piču 😤🤘🤣

            ŠUKI - Profil | Út 26.5.2026 21:08:37

            jirisyky >> Ale do stejné pipiny 🤫

              jirisyky - Profil | Út 26.5.2026 21:06:22

              ŠUKI >> Ale někdo vstoupí i víckrát 😁😁

                ŠUKI - Profil | Út 26.5.2026 20:23:47

                jirisyky >> Marylin byla jenom jedna, to už nikdy nebude ono… tak jak nevstoupíš dvakrát do stejné “řeky”🤭

                  jirisyky - Profil | Út 26.5.2026 18:58:16

                  ŠUKI >> Škoda, že nefoukal vítr, ale Marylin Monroe. 🥸🤣

                    ŠUKI - Profil | Út 26.5.2026 15:28:41

                    jirisyky >> A neudržel se 🤭

                      jirisyky - Profil | Út 26.5.2026 14:36:33

                      Petr64 >> Prý špinavý okno. 🤣 Beztak jsi fotil onu babu 🤣🤣

                        Polčis - Profil | Út 26.5.2026 14:10:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        draveček >> A čím víc na sever,tak úžasnější,lidí málo a přátelští!

                          čolkař,zloch - Profil | Út 26.5.2026 13:58:37

                          Petr64 >> uvidíme, zahájení dravců se blíží, to pro mne začíná ta správná sezóna, teď je feeder jen taková náplast na absťák 😉

                            Petr64 - Profil | Út 26.5.2026 13:42:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vidím hovno,přepínám.😁😁

                              Petr64 - Profil | Út 26.5.2026 13:42:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Poslední pohled přes špinavý okno...

                                Petr64 - Profil | Út 26.5.2026 13:41:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Je potřeba opláchnout prach ze Sahary.🤔

                                  Petr64 - Profil | Út 26.5.2026 13:39:19

                                  čolkař,zloch >> Někdy ještě doprodávaj. Třeba to vyjde.😁

                                    čolkař,zloch - Profil | Út 26.5.2026 13:34:21

                                    Petr64 >> mám to do města 6 km a nic jiného nepotřebuji, tak až v pátek nákup před víkendem...

                                      Petr64 - Profil | Út 26.5.2026 13:31:57

                                      čolkař,zloch >> Dneska ještě platí.

                                        čolkař,zloch - Profil | Út 26.5.2026 12:14:56

                                        Petr64 >> a sakra, včera jsem tam byl a nevšiml si toho , inu budou žrát Bonduelku z minulé akce...

                                          Petr64 - Profil | Út 26.5.2026 12:12:42

                                          ŠUKI >> Penny akce.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt