Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:50:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ty vole, taky dobrý ... To si musíme nacvičit, až budeme padat z lodě do vody jako Němci do krytu. :-)))

    http://eurodenik.cz/zpravy/video-rybari-se-skokem-d​o-vody-jen-tesne-vyhnuli-prijizdejicimu-motorovemu-​clunu

      Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:49:46

      MAXXSKATER >> Neser,tady mě ještě neznají tak mám čistý štít.:-))

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:49:33

        Sharry >> Dobrou bejku. :-)

          Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:49:01

          Sharry >> Dobrou kámo.:-))

            NSharry - Profil | Čt 18.1.2018 21:48:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Synci zdar. Dobre to tu " buchlo" ..., ;-)

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:47:58

              nadrazak >> To s tím zrakem se Ti stává nějak často ... Zvláště sedíš-li v kabině své drezíny. :-D

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:47:22

                nadrazak >> Je pravdou pravdoucí, že by bez ní určitě strašně zvlčel a bylo by to s ním k nevydržení. =)

                  Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:46:43

                  MAXXSKATER >> Víš,že nevím,možná jo.:-))

                    Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:46:03

                    MAXXSKATER >> To si právě taky myslím ale přece mu nebudu kazit tu radost mít ji doma.:-))))

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:45:59

                      nadrazak >> A nešálil Tě zrak ? ]:

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:45:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        nadrazak >> On by byl nejraději, kdyby sis jí odvezl a už jí nikdy nevrátil ... :-)))

                          Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:45:05

                          MAXXSKATER >> Ne ale viděl jsem to v kině.:-))

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:44:45

                            drak+ >> Dobrou Dragone. =)

                              Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:44:35

                              drak+ >> Dobrou a někdy zase zdar.:-))

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:44:24

                                nadrazak >> Ty jsi byl v Las Vegas ? :-D

                                  Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:44:10

                                  dobrou moč všem jdu ležet.

                                    Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:43:31

                                    MAXXSKATER >> Radek se zbláznil chce abych já dědek šel s An. na ryby,on není normální.:-))

                                      Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:42:42

                                      MAXXSKATER >> Co si nepamatuji jako by se nestalo.:-))

                                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:41:54

                                        200 - cink ... =)

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:41:46

                                          nadrazak >> :-))) Takže zapomínáš jenom to, co chceš zapomenout, jestli tomu dobře rozumím. =)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt