Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:41:45

    Radunak >> Tak to ty závěti mohu psát rovnou dvě.:-))

      NKondrakar - Profil | Čt 18.1.2018 21:40:50

      já 2 >> Na Kubíka zvysoka víš co. Aby mi někdo ukazoval, jak mam danej rok chytat, tak s tim končim

        NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:40:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        nadrazak >> to bys musel bejt na instagramu a všech těch sračkách,který jsou hustý a cool,jak ona říká. Stejně jako nosit Nike,protože jiná značka je retro. Chová se jak debil. Tati,ty máš jen svetr od Hilfigera,nebo Gardina? To bych na sebe nevzala. Takže poučení. Najdi k ni cestu a pozvi ji na ryby :-) :-) :-)

          Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:38:30

          MAXXSKATER >> Už ti ani nevím,zapomínám jako Pepa..-))

            NKondrakar - Profil | Čt 18.1.2018 21:37:47

            Radunak >> Aha, nu tak nic.

              NKondrakar - Profil | Čt 18.1.2018 21:37:28

              jirisyky >> Regulérně mam puštěnýho cejna aji kapříka.

                NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:37:13

                Kondrakar >> turnaj v Mělníce :-(

                  Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:36:17

                  Radunak >> Tak to raději nebudu pokoušet osud.:-)) Ale stejně jí to časem navrhnu.:-))

                    NKondrakar - Profil | Čt 18.1.2018 21:36:16

                    Radunak >> No tě buh, to záleží na tobě. Co děláš v sobotu? Vyrazíme.

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:35:20

                      nadrazak >> Nebuď tak skromný a pochlub se nám. =)

                        Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:34:44

                        MAXXSKATER >> Vůbec nic.:-))))

                          NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:34:25

                          nadrazak >> tak to rovnou sepiš závěť,protože tě jedu ihnet zastřelit :-) :-) :-)

                            Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:34:07

                            drak+ >> To je dobře já si to ze začátku taky myslel.:-))

                              Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:33:20

                              Radunak >> Myslím,že řeknu An. že by bylo dobře chodit s tebou na ryby aby si tě užila taky jinde než na tréningu.:-))

                                Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:33:17

                                nadrazak >> to asi ne jsem unaven tak lehnu a usnu hned

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:33:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  drak+ >> Jsem chudej, já si nemůžu dovolit rozdat ani ten černej puntík. :-)))

                                    Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:32:16

                                    MAXXSKATER >> jj to taky. tady se snad nic fasovat nebude.

                                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:31:41

                                      já 2 >> Svatba ? To se někdo má. :-)))

                                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:30:59

                                        nadrazak >> Hele, copak to tam Teta našla vůbec za lumpárnu ? To jsi se ani nepochlubil ? :-)))

                                          NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:30:57

                                          já 2 >> jinak,co se dotazu týče. Jede se mnou jednou za rok. Já je vyvezu a mám splněno. Ale jinak mám volnost,pokud nejsem v práci. Ví,že je to pro mě relax a koníček a respektuje to.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt