Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:21:13

    Tak, už mám po práci, teď si dám doma ze dva kousky, které už se chladí a hurá spát. Ráno nanovo.

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:21:12

      yvana >> Každá návštěva od čachtické paní se zapíše zlatým perem do naší kroniky ... :-)))

      Jenom nevím, čím bych Tě odměnil nazpátek, jelikož na dormíky máš přeci jenom patent už Ty. =)

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:20:17

        Kondrakar >> Nikdo, zpětně to nepročítej. :-)))

          Nyvana - Profil | Čt 18.1.2018 22:18:08

          Kluci občas se k vám podívám,ale píšu jedním prstem,tak ani nestíhám číst,natož psát.-))

            NKondrakar - Profil | Čt 18.1.2018 22:17:53

            MAXXSKATER >> To zapomeň. Kdo to má číst?

              NKondrakar - Profil | Čt 18.1.2018 22:17:17

              Radunak >> Naivní? Spíš pesimistickej realista :-)))

                NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 22:01:40

                Kondrakar >> 200??? Ve svém věku jsi ještě naivní :-) :-) :-)

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 18.1.2018 21:59:17

                  Kondrakar >> na to vem jed:-)

                    Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:58:47

                    Kondrakar >> Já se došel jen najíst a taky jsem to vzdal...

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:57:27

                      Kondrakar >> Vidím to tak na 300 - 400. Cokoliv menšího by bylo známkou nepoctivého výkonu. :-)

                        NKondrakar - Profil | Čt 18.1.2018 21:55:46

                        PYTLAKS >> Žvaní se tu dobře. Jen doufam, že ráno tady nenajdu 200 nových plků. To bych nedal. Zvlášť ráno :-)))

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 18.1.2018 21:55:39

                          nadrazak >> si piš:-)idu pomývat,trvany dodělané:-)

                            NPYTLAKS - Profil | Čt 18.1.2018 21:55:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            nadrazak >> no právě,ty s maxem jste pacienti,vám by na noční měli vzat káble jak já ogarovi když mě nasere:-)

                              Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:54:42

                              PYTLAKS >> Co zítra taročky,chystáš se.:-))

                                Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:54:10

                                PYTLAKS >> A to se teprve rozehříváme.:-)))

                                  NPYTLAKS - Profil | Čt 18.1.2018 21:52:56

                                  nadrazak >> se nedivím:-)

                                  151 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:52:07

                                    nadrazak >> To není vůbec špatnej nápad ... Jak ten trénink, tak to podělání. Asi taky vyrazím. :-)

                                      NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:51:15

                                      nadrazak >> pochopil jsi správně. P.s,je tvoje a zadara :-) :-) :-)

                                        Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:51:10

                                        MAXXSKATER >> Tak trénuj,jdu něco podělat.:-))

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:50:52

                                          nadrazak >> Jasně, musíme na ně pomalu, abys je nevyplašil už jenom svojí přítomností. :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt