Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:30:55

    drak+ >> To by jsi z toho mohl mít někdy i divoké spaní.:-))

      Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:30:14

      já 2 >> To jsi trefil hřebík na hlavičku.:-))

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:29:40

        drak+ >> Z Orlíku ? :-)

          Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:29:01

          nadrazak >> Až na to, že se nikam nehejbu... ale kdybych chtěl mohl bych, to je fakt. Tím to bude!

            Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:28:23

            MAXXSKATER >> přelouskám ( přečtu) jsem z viklej.

              Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:27:13

              já 2 >> Asi ti závidí svobodu pohybu.:-))

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:25:53

                drak+ >> To jo, ale tady po tom louskání by se Ti z toho mohly protočit panenky. :-)))

                  Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:25:40

                  nadrazak >> Nemám, jsem mladej kluk a ona je ještě mladší než já... za to můžou všichni ti ultrakatoličtí kamarádi, co jsou se mnou stejně staří a už maj mimina... a některý i tři

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:25:30

                    jarda85 >> Díky za návštěvu a Ty se měj fajn. :-) Zase se někdy zastav na kus řeči, zatím ahoj. ;-)

                      Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:25:21

                      MAXXSKATER >> já sem fit.

                        Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:24:53

                        jarda85 >> Tak se opatruj.:-))

                          NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:24:45

                          jarda85 >> měj se..

                            Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:24:32

                            já 2 >> Tak dobrá tedy. Ber pokud je k mání a má zájem hnízdit,ono někdy už na hnízdění může býti pozdě.:-))

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:23:27

                              drak+ >> Nevím, jestli Ti to mám doporučovat s ohledem na Tvé zdraví. :-)))

                                Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 21:23:23

                                Pánové zatím se mějte, končím pracovní dobu, a musím uzavřít papíry.

                                  Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:22:50

                                  nadrazak >> Máš mě povzbudit a né frustrovat...

                                    Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:22:45

                                    ladan1303 >> Ahoj nemáme důvod se schovávat.:-))

                                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:22:29

                                      já 2 >> Od nevidím do nevidím ... :-)))

                                        Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:22:25

                                        MAXXSKATER >> ráno to tu přelouskám

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:22:15

                                          1568 >> Možná i jo ... "Staré koště nejlíp mete" ... :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt