MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NKrom 63 - Profil | So 29.4.2017 19:32:25

    Ptám se dobře, když se ptám:-), že jsme vítězi těchto hokejovych her?

      NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:31:46

      Radunak >> S Vorasem ... :-)

        NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:30:49

        MAXXSKATER >> to je jasný. Jen mě zajímá s kým. Fakt jsem na to zvědavý.

          NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:29:06

          Radunak >> To jsou hráči do 1. lajny ... :-)

            NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:27:52

            MAXXSKATER >> jsem zvědav,kam zamota Pastu a Plekyho.

              NGigi1893 - Profil | So 29.4.2017 19:24:04

              nulák >> to bylo jasný že se k něčemu přimotá :-D otázka je kam s nim potom ?! Já doufám že do první lajny půjde pasta a pleky...

                NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:23:05

                777vlcakk >> Já taky, zatím z toho mám dobrej pocit a to se ještě připojí Pasta s Plekym ... =)

                  NGigi1893 - Profil | So 29.4.2017 19:22:55

                  Krom 63 >> Jandačův útočnej hokej vždycky baví ;-))

                    NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:20:56

                    Ta placka by bejt letos mohla.

                      Nnulák - Profil | So 29.4.2017 19:20:50

                      meli by ty historicke dresy nosit castej pokud pak budou hrat takhle

                        NKrom 63 - Profil | So 29.4.2017 19:19:27

                        Hmm,v odpolednim zapase jeden gol a tady jak safranu. Ale je to dobre!!!

                          NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:19:09

                          Děkujeme pěkně :-)). Kdo by tohle trefil,přísahám bohu,ze bych 10kg koulís koupil :-))))

                            Nnulák - Profil | So 29.4.2017 19:18:56

                            vyhra v ceskych hrach a celkove 2. misto v EHT

                              N777vlcakk - Profil | So 29.4.2017 19:17:13

                              MAXXSKATER >> uz se tesim😉

                                NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:16:08

                                To je na ručník :-)))))

                                  Nnulák - Profil | So 29.4.2017 19:15:53

                                  musim rict ze kovar cely zapas super prace pred brankou

                                    NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:15:32

                                    Masakr ... Jenom aby jim ty góly padaly i na MS ...

                                      Nnulák - Profil | So 29.4.2017 19:15:21

                                      to je rozborka :D jen aby se nevystrileli

                                        NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:12:51

                                        10 gólů ? Dobrá masáž ... :-)

                                          Nnulák - Profil | So 29.4.2017 19:12:18

                                          a gol dava...CERVENKA :D :D