MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:51:08

    novas32 >> Promiň mi mojí drzost ... Podpantofláčku ... :o)))

      nulák - Profil | So 29.4.2017 19:50:58

      voracek-plekanec-pastrnak,cervenka-kovar-sekac(mel by byt v poradku), repik-holik-birner, radil-hanzl-zohorna... tak bych to videl ja

        MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:50:33

        Radunak >> Do ofenzívy tam jsou jiní obránci - Kempný, Šimek a Kundrátek. Musí se to vyvážit. =)

          novas32 - Profil | So 29.4.2017 19:49:02

          MAXXSKATER >> sem jel se ženou pro něco do práce do centra. Moc si prcku nevxskakuj :-)))

            Radunak - Profil | So 29.4.2017 19:48:48

            MAXXSKATER >> tohle jako jó,ale tvrdost puk nenahraje :-))

              MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:48:03

              777vlcakk >> Taky tak ... Jenom toho volna nebude tolik, ale i ty dva dny velice kvituji. =)

                MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:46:58

                novas32 >> To je to Tvoje věčné chrápání. =)

                  777vlcakk - Profil | So 29.4.2017 19:46:39

                  MAXXSKATER >> mam volno a doufam v plodnej kveten jak u vody tak...😉

                    MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:46:33

                    Radunak >> Gudas je tam, aby přitvrdil. :-) Bylo vidět, jak ho Švédové znají z NHL a nikomu se z nich do něj do něj moc nechtělo. :-D Třeba do oslabení se bude hodit, aby to u nás v brankovišti brousil. =)

                      novas32 - Profil | So 29.4.2017 19:46:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Chvilku jsem měl spravnej tip. Dokonce přes přestávku. Pak mi to ti naši šmachťáci pokazili :-)))

                        Radunak - Profil | So 29.4.2017 19:44:51

                        MAXXSKATER >> to je fuk. V repre se na barvy nejede :-))--. Ale fakt jako dobrý. Ale kdo mi nějak dost nesedí,je Gudas. Máme lepší v extralize.

                          MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:41:07

                          Radunak >> To víš, je to Sparťan. :-)))

                            kubas. - Profil | So 29.4.2017 19:39:28

                            Gigi1893 >> Hlavně v play off :-))).

                              Radunak - Profil | So 29.4.2017 19:38:11

                              MAXXSKATER >> jako Řepík příjemné překvapení.

                                MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:37:07

                                777vlcakk >> Nápodobně, já se na něj hlavně těším. =)

                                  MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:36:54

                                  Radunak >> Možná Birner a Řepík ... Nebo Červenka ...

                                    Radunak - Profil | So 29.4.2017 19:34:46

                                    Krom 63 >> ano :-)

                                      777vlcakk - Profil | So 29.4.2017 19:33:57

                                      MAXXSKATER >> na pastu jsem hooodne zvedavej😊

                                        Radunak - Profil | So 29.4.2017 19:33:46

                                        MAXXSKATER >> a druhá? Kovář a ?

                                          MAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 19:33:37

                                          Krom 63 >> Jo, ptáš se dobře. =)