MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:12:01

    Goooooooooolllll.....

      Nnulák - Profil | So 29.4.2017 19:11:43

      Batuta >> tak uz ne :D

        Nnulák - Profil | So 29.4.2017 19:09:29

        Batuta >> uz to mas blizko :D

          NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:07:13

          Pěkná máza...

            NBatuta - Profil | So 29.4.2017 19:05:12

            nulák >> To asi nevydrží :-)

              NRadunak - Profil | So 29.4.2017 19:04:05

              nulák >> a jó. Díky za upozornění. Omluva :-)

                Nnulák - Profil | So 29.4.2017 19:02:38

                Radunak >> jak to Batuta porad muze jeste vyhrat ma tam tip 5:4

                  NRadunak - Profil | So 29.4.2017 18:58:06

                  Tak už to vypadá líp. A je po tipovačce :-)). Výhra se zamyka v trezoru :-)))

                    Nnulák - Profil | So 29.4.2017 18:56:18

                    parada dalsi banan, jen aby si tu formu prenesli na MS

                      NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 18:56:09

                      Pěkně ... :-)

                        NGigi1893 - Profil | So 29.4.2017 18:37:57

                        Při třetím golu našich byla klika že Kovář dal gol z poza brány protože už,už šla přihrávka na červa a při čtvrtym byla klika že krom červa byl u brány i Šimek :-))) a tak nemá ani bod sťínovač :-))

                          NRadunak - Profil | So 29.4.2017 18:24:33

                          Jako čumím,jak umím :-)))))

                            NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 18:22:45

                            Těžká paráda ... =)

                              Nnulák - Profil | So 29.4.2017 18:22:31

                              novas32 >> mas to tam :D

                                NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 18:21:31

                                Radunak >> V pohodě, jsem si dělal srandu, však o nic nejde. =)

                                  NRadunak - Profil | So 29.4.2017 18:21:12

                                  MAXXSKATER >> chtěl jsem,ale....

                                    NRadunak - Profil | So 29.4.2017 18:20:31

                                    Goooooooooolllll!!!!

                                      Nnulák - Profil | So 29.4.2017 18:20:01

                                      novas32 >> uz ti chybi jen jeden :D

                                        NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 18:19:10

                                        Radunak >> Máš mě na svědomí, tipovačku jsi mohl rozjet už včera večer ... :-)))

                                          Nnulák - Profil | So 29.4.2017 18:18:11

                                          novas32 >> kdyby hrali neco v presilovce tak mozna ze i ty goly daji jenze to at radsi hraji 5v5 to jim jde mozna i lip :D